Aşk Böyle Yaşanır Kitabı Hakkında Bilgi


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Son okuduğum Kitap Aşk Böyle Yaşanır!

Halit Ertuğrul'un güzel bir kitabı bu kitabı okurken Aşk ve gerçek Aşkın ne demek olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız.Sevginin ne kadar değerli olduğunu insanların Aşkı nasıl yaşadıklarını öğreneceksiniz...Aşk Böyle Yaşanır kitabı, aşk diye yanlış ilişki içinde olan ve çok zaman da bu uğurda kişilik değerlerini yitiren bazı insanlara örnek olması dileğiyle hazırlanmıştır.Bu kitap, baştan sona kadar yaşanmış ve nefes kesen ibretli Aşklarla ve olaylarla doludur.

Aşk Böyle Yaşanır Kitabı Arka Yüzü

Aşk, baş tacı edilecek, kalbin en temiz yerinde saklanacak bir duygu iken maalesef onu ayağa düşürenler oldu.
Aşklarını ayağa düşüren insanlar ise, ne yazık ki kendileri de ayağa düştü. Aşk diye ete-kemiğe sarılanlar, aşk diye her türlü değerleri ayaklar altına alanlar, aşktan nasipsiz insanlardır. Çünkü aşk insan ruhunu temizler, olgunlaştırır, kişiyi ulvi duygularla donatır.Günümüz insanının ve özellikle de günümüz gençlerinin en fazla problem yaşadığı konuların başında aşk gelmektedir.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt