ascend p7 resmi rom ( almanya )

yake81

yake81

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar almanya sitesinde yayımlanan rom, yeni yüklüyorum, ayrıca paylaşmam gereken bir durum/görüş olursa yazacağım

link http://download-c.huawei.com/download/downloadCenter?downloadId=58465&version=191258&siteCode=de

versiyon : P7-L10C900B839

upgrade edilebilir versiyon lar ;

Versions can be upgraded

P7-L10V100R001C00BXXX

P7-L10C900BXXX

( yükleme rehberi ingilizce olarak dosyanın içinde var bilmeyen arkadaşlar varsa ayrıca yazma gereği duymadım )

edit : malum içinde klavye uygulaması yok o nedenle sd karta klavye apk sı atmanızı gerekli update öncesi
dit2 : hareket sensörü çalışmıyor. temalar değişmiyor ( b832 yüklüydü rusıa romu . onda da tema sorunu vardı. benim telefona has bir sorun olabilir tema değişmemesi )

Son düzenleme:

erdi_s_54

Üye
Bence tema degismemesi ve hareket sensorunun calismamasi Turkiyedeki telefonlarin avrupa romlariyla uyumsuz olmasi. Beklicez mecbur

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt