Aşağıda yazdığım ve telime yüklediğim programlar paralı mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
Aşağıda yazdığım ve telime yüklediğim programlar paralı mı?
nokia 5800 telefonuma yüklediğim ve çalışan programları yazıcam bunları kullanmıyorum daha doğrusu ne analam geldiğini çözemedim.
-telefonumu webcamera olarak kullanıp msnden kameralı görüşmek isityordum başladım araştıramya ve
jsmartcam,btwebcam,webcam3 adlı 3 programı kurdum sorunsuz kuruldu ve çalışıyorda ama maalesef ne anlama geldiğini çözemedim bir türlü webcamera bağlantısı kuramadım.ne yapabilirim.
-sms timer kurudm nasıl kullanılacak ve neişe yarar anlamadım
-google harita programının kurdum ama galiba paralı yani internete bağlanıyor doğrumu öyleyse silicem
-crypto-filelock.bu iki profram şifre programı galiba filelock şifreyi girdiğim halde aktif olmuyor.diğerininde çzöemedim.
yardımcı olabilirmisiniz?

--------------- Ekleme ---------------

worldmate bu programı hava durumu programı diye kurdum ama galiba bu da internete bağlanıyor yani paralı doğrumu ücretsiz masaüstü havadurumu programı arıyorum.

kol@j

kol@j

Üye
kardeş internete bağlanma olayına göre paralı...

wifi ile bağlanırsan parasız.

wap veya 3g ile bağlanırsan.... işte o zaman hesaba işler.

ancak wifi ile girdiğinde verinin sadece WLAN hattı üzerinden alınıp verildiğinden emin ol...

yoksa internete girip de araya wap ya da 3g de karışırsa faturaya işler...

hayırlı maxicepler...

celibar

celibar

Üye
nokia 5800 telefonuma yüklediğim ve çalışan programları yazıcam bunları kullanmıyorum daha doğrusu ne analam geldiğini çözemedim.
-telefonumu webcamera olarak kullanıp msnden kameralı görüşmek isityordum başladım araştıramya ve
jsmartcam,btwebcam,webcam3 adlı 3 programı kurdum sorunsuz kuruldu ve çalışıyorda ama maalesef ne anlama geldiğini çözemedim bir türlü webcamera bağlantısı kuramadım.ne yapabilirim.
-sms timer kurudm nasıl kullanılacak ve neişe yarar anlamadım
-google harita programının kurdum ama galiba paralı yani internete bağlanıyor doğrumu öyleyse silicem
-crypto-filelock.bu iki profram şifre programı galiba filelock şifreyi girdiğim halde aktif olmuyor.diğerininde çzöemedim.
yardımcı olabilirmisiniz?

--------------- Ekleme ---------------

worldmate bu programı hava durumu programı diye kurdum ama galiba bu da internete bağlanıyor yani paralı doğrumu ücretsiz masaüstü havadurumu programı arıyorum.

Sms timer, ayarladığın zamanda sms gönderiyormuş.
Google maps, internet bağlantısı zorunlu.tl gider.
Bu ücretsiz harita programı http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...v3-06-121-guncelleme-22-10-2010-a-401276.html
Crypto, filelock dosya şifreleme programı.
Hava durumu için internete bağlanmak şart.bilgileri internetten alır.telefonda derece ölçer olmadığı için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt