Artık Rambo_FT ' yi Örnek Alacağım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrTech

MrTech

Üye
Teşekkürler. Uzun zamandır yoktun?
Varım Abi.Ama Dolaşıyorum Burda :ehe

- - - Eklendi - - -

Yapmayın ya ben o kadar düzgün davranabilen bir üye değilim :blush: Forumda kaç defa sözlü uyarı aldığımı sayamıyorum. Tüm bu uyarıları bir çekememezlik değil, eleştiri kabul edip bir daha aynı hataları tekrarlamamaya çalıştım. Ben de kırdıklarım varsa onlardan özür dilerim :)

Marjinal, senin için temiz ben bunu görüyorum. Ayrıca birşeylerin farkına varıp kendini düzeltmeye çalışman büyük bir erdemdir :oke: Kabız Civciv'in söylediği 2. cümleyi uyguluyorsun ve doğru yoldasın :)

Yeniden aramıza hoşgeldin :)
Hoşbulduk Abim :ehe

x-scarface

x-scarface

Üye
tebrikler güzel kardeşim.

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi
Yapmayın ya ben o kadar düzgün davranabilen bir üye değilim :blush: Forumda kaç defa sözlü uyarı aldığımı sayamıyorum. Tüm bu uyarıları bir çekememezlik değil, eleştiri kabul edip bir daha aynı hataları tekrarlamamaya çalıştım. Ben de kırdıklarım varsa onlardan özür dilerim :)

Marjinal, senin için temiz ben bunu görüyorum. Ayrıca birşeylerin farkına varıp kendini düzeltmeye çalışman büyük bir erdemdir :oke: Kabız Civciv'in söylediği 2. cümleyi uyguluyorsun ve doğru yoldasın :)

Yeniden aramıza hoşgeldin :)

Teşekkürler. :tebessüm:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Yanlış anlama ama bak kendin demişsin dalga geçtim alay ettim aşağıladım falan diye. Bunları yaptığın takdirde zaten kimseden saygı bekleyemezsin. Ama sen özür dileyerek büyük bir erdemlik göstermişsin ve objektif olarak düşünerek hata yaptığının farkına varmışsın ve bunu düzeltmek için çabalıyorsun takdir ediyorum çünkü görüyoruz bazen adam konu açıyor üyeleri şikayet ediyor yönetimi modu admini şikayet ediyor kendi hatası varmı diye hiç düşünmüyor sorunu önce başkasında arıyor hatasını söylesende kabul etmiyor sen kimse söylemeden farketmişsin tebrik ediyorum seni bir daha aynı hataya düşmemen dileğiyle iyi forumlar:)

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi
Haklısınız. Teşekkürler. :)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe

cukuleaks

Üye
Bende senin kötü durumlarına doğru gidiyorum sanırsam. Senden örnek alarak daha erken dönüyorum hatamdan. Bende U dönüşü yaptım :D

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi
Rambo_FT somuru:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Lütfen hala onu örnek aldığını söyle :(

• Beğen
Tepkiler: iyavuzoz
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Eee o zaman ? Aslında gitmeni istemem orası ayrı

papakudioflu

papakudioflu

Admin

Rambo_FT' nin gitmek için nedenleri vardı...

Öncelikle hakkinda hayirlisi olsun demek istiyorum.

RamboFt konusunda gitmek icin nedenleri vardi ama demişsin. Anliyorum. Herşeyin bir nedeni vardir. Hayat bile bir neden bir sebep bir amac olmazsa anlamsizlaşir. Gitmek kalmak onemli degil. Onemli olan kalirken icten olmaktır. Giderken de gidiş şekliniz önemlidir.Dönmek icin arkanizda acik bir kapi birakabilmektir onemli olan. Umarım anlatabilmişimdir. Yoksa bugun aramizdan oyle bir arkadaşimiz ayrildi ki neredeyse kuruluşundan beri bu siteye emek veriyordu. Herhangi bir arkadaşligim olmamasina ragmen benim bile icim buruldu.

• Beğen
Tepkiler: Nextman

cukuleaks

Üye

Yoksa bugun aramizdan oyle bir arkadaşimiz ayrildi ki neredeyse kuruluşundan beri bu siteye emek veriyordu. Herhangi bir arkadaşligim olmamasina ragmen benim bile icim buruldu.

Bu kisma aynen katılıyorum :oke:

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Sevdiğim üyelerden biriydi gerçekten üzüldüm ama yapacak birşey yok :( Konuyu okuyan kişilere baktımda
Kingmortall-Yok
Astrosman-Yok
Kabız Civciv-Yok
Rambo_FT-Yok :ağlarım:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
İki örnek arkadaşımız artık forumda yok, sizde örnek almayınız.
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt