Artık çıldırıcam lütfen yardım edin 5800

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AynstaynModeOn

Üye
    Konu Sahibi
Artık çıldırıcam lütfen yardım edin 5800
arkadaşlar öncelikle merhaba . Gerçekten çok sinirlendim çünkü bu 5800 da yazılımsal bir sıkıntı var sıkıntı ise şu orjinal web tarayıcıda sitelerde gezinirken tak tarayıcı kapanıyor genel pc sitelerinde oluyo ama mobil sitelerde olduguda oluyo 1 mb yüklemeden tak kapanıyor kaç kere formatladım hafıza kartını biçimlendirdim cfw attım düzelir diye yine yok ne yapayım lütfen biri yardım etsin !

Atacan-

Atacan-

Üye
arkadaşlar öncelikle merhaba . Gerçekten çok sinirlendim çünkü bu 5800 da yazılımsal bir sıkıntı var sıkıntı ise şu orjinal web tarayıcıda sitelerde gezinirken tak tarayıcı kapanıyor genel pc sitelerinde oluyo ama mobil sitelerde olduguda oluyo 1 mb yüklemeden tak kapanıyor kaç kere formatladım hafıza kartını biçimlendirdim cfw attım düzelir diye yine yok ne yapayım lütfen biri yardım etsin !

opera mini kullanıyorsun derdin kalmıyor...

Ekli dosyalar

AynstaynModeOn

Üye
    Konu Sahibi
opera kullanmıyorum kardeş sağol

Atacan-

Atacan-

Üye
opera kullanmıyorum kardeş sağol

Bende senin gibi düşünüyordum kendi tarayıcısı daha iyi diye.Fakat opera nokianın tarayıcısını özellikleriyle fazlaaıyla katlar.Kullanmaya başlayınca alışırsın aslında.
Yinede sen bilirsin sende sağol.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Aynen kardeş ben sizin gibi düşünüyordum inat ettim opera mini yüklemedim original web browser takılıyordum fakat Opera mini yükledikten sonra kararım değişti çok kullanışlı ve original web browser çok fazla Ram tüketiyor zaten 128 Mb ram var idareli kullanmak lazım diye düşünüyorum.

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
o açılmayan sayfa gibi 5 sekme aç yine kapanmaz opera mini ile. He bir de ofw kullan. cfw ram bırakmıyor telefonda

AynstaynModeOn

Üye
    Konu Sahibi
opera iyide facedeki fotoları falan küçük açıyor

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Dostum boyutu yüksek siteye girmemesinin nedeni ramın düşük olması istediğin tarayıcıyı kullan masaüstü görünümde bir süre sonra menüye atar ya da cihaz yeniden başlar

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Fotoğrafın üzerine basılı tut görüntü aç de yukarıdaki linkte ( a.jpg - t.jpg - s.jpg ) yazan yerlerdeki baş harfleri ( a - t - s ) sil yerine n.jpg yaz büyük açar kardeş

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Ben 3 tane tarayıcı kullanıyorum:

Faceye girmek için Telefonun kendi tarayıcısı,
Normal nette surf yapmak için opera mini,
İşim düşerse UC Web Browser..

En kullanışlısı bence Opera mini nette surf yapmak onla daha zevkli :)

sinanorta

sinanorta

Üye
opera iyide facedeki fotoları falan küçük açıyor

Büyük açmak istersen Tam Booyut Gör yazısına tıkla. Bazı fotoğraflarda hemen açar. Bazılarında da telefona yükledikten sonra açar. Sonra da baktın fotoğrafı beğenmedin tekrar silersin. :)

- - - Eklendi - - -

UC Browser'ı kullanabilirsin. Çünkü UC Browser Masaüstü görünümlü siteleri istersen Mobil görünümlü açıyor.

Knickknack

Üye
opera mobilede guzel

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap

Büyük açmak istersen Tam Booyut Gör yazısına tıkla. Bazı fotoğraflarda hemen açar. Bazılarında da telefona yükledikten sonra açar. Sonra da baktın fotoğrafı beğenmedin tekrar silersin. :)

- - - Eklendi - - -

UC Browser'ı kullanabilirsin. Çünkü UC Browser Masaüstü görünümlü siteleri istersen Mobil görünümlü açıyor.

tam boyut göre tıkladıktan sonra hemen açılan linke tıklayıp linkin sonundaki .jpg den sonra gelen ekleri silersen tam boyut açar indirmeden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt