Tavsiye arkdaslar lutfen 1sn yardimmm

Sponsorlu Bağlantılar

cego71

Üye
    Konu Sahibi
arkdaslar lutfen 1sn yardimmm
Oncelikle s.a herkese
arkadaşlar bi tablet alcam bugun aksam ama tabletler hakkinda fikrim yok lutfen yardimci olurmusunuz

istedigim tabletin ekrani büyük olsun en 9 inç ve bu tablette istedigim oyun oynarken kasmasin bütçe 500 600 simdiden teşekkür ediyorumbilindik bi markada olursa sevinirim :-)

Fenomenon

Fenomenon

Üye
ben reeder a8i kullanıyorum. mumnunum
kamerası kötü. onun dışında sorunu yok. 2.0 ghz intel işlemcili. 8" ekran. pili iyi. 1gb ram. 32 gb hafıza
ben şahsen 9" tablet önermem çünkü 9" için hem kılıf vs bulmak çok zor hem de çok ağır oluyorlar. benim cihaz 300gr ağırlığında tek elle bile tutuluyor.
fiyatı 400 TL seviyesinde hatta şuan baktım teknosada 388 TL
onun dışında asus memopad var. 400 TL ancak 7" ekranı var. (yeni olan intel işlemcili)

cego71

Üye
    Konu Sahibi
tableti kizima aliyorum o yüzden büyük ekran istedim bende bazen online oyun oynamayi düşünüyorum tabletten ve oyunlar s3de bile donma yapiodu gameloftun grafigi ağır oyunlar o yuzden oyun konusunda sıkıntı yasamicagim büyük ekranlı istiyorumm
ben reeder a8i kullanıyorum. mumnunum
kamerası kötü. onun dışında sorunu yok. 2.0 ghz intel işlemcili. 8" ekran. pili iyi. 1gb ram. 32 gb hafıza
ben şahsen 9" tablet önermem çünkü 9" için hem kılıf vs bulmak çok zor hem de çok ağır oluyorlar. benim cihaz 300gr ağırlığında tek elle bile tutuluyor.
fiyatı 400 TL seviyesinde hatta şuan baktım teknosada 388 TL
onun dışında asus memopad var. 400 TL ancak 7" ekranı var. (yeni olan intel işlemcili)
em evet memopad onermis herkes ama 7 inc küçük gibi geliyo bana yoksa fazla para vermeden asus 176cx alirdim büyük ekranli bulamassam tavsiyeni degerlendircem tsk ederim

Fenomenon

Fenomenon

Üye
ben 9" tablet de kullandım. dediğim gibi ağır oluyorlar. hele hele kızın kullanacaksa tableti 5dk bile tutamaz ağır gelir. alacağın tablet en fazla 330gr olmalı. deneyimli biri olarak söylüyorum.
benim tablet oyunlarda kasma yapmıyor. işlemci olarak neredeyse s4 seviyesinde. benchmark olarak.

cego71

Üye
    Konu Sahibi
samsung yada asus gibi 500 600e 10inc bulunmazmi peki oyun konusunda iyi
ekran buyudukce para artırmak gerekio gerci ama bütçe belli
birde memopad hd7 daha çok övüyolar sizce memepadmi a8i mi

Fenomenon

Fenomenon

Üye
memopad performans olarak daha iyi. ayrıca servis olarak da reeder fazla iyi marka değil. neyseki benim tablette sorun çıkmadı :)
o fiyata belki samsung'un 10" tabletleri vardır.

kinger1905

kinger1905

Üye
Şimdiden hayırlı olsun

cego71

Üye
    Konu Sahibi
E="Fenomenon, post: 7263874, member: 1966493"]memopad performans olarak daha iyi. ayrıca servis olarak da reeder fazla iyi marka değil. neyseki benim tablette sorun çıkmadı :)
o fiyata belki samsung'un 10" tabletleri vardır.[/QUOTE]
7 inc galaxy tab 4 yada asus memopad 176cx hangisi alim memopadde 176cx onerdiler baska oneriniriz varmi son kez ikisiarasinda hangisi sizce
memopad performans olarak daha iyi. ayrıca servis olarak da reeder fazla iyi marka değil. neyseki benim tablette sorun çıkmadı :)
o fiyata belki samsung'un 10" tabletleri vardır.

badmus

badmus

Üye
İpad mini Vatan'ın internet sitesinde 650 tl idi yanilmiyorsam. 16gb modeli. İpad mini Retina degil İpad mini. Sanirim bulabilirsinEvet şu an itibarı ile 669Tl

cego71

Üye
    Konu Sahibi
memo pad 176cx aldim 350tl ye inş memnun kalirim herkese teşekkürler yardimlariniz için

Fenomenon

Fenomenon

Üye
hayırlı olsun hangisini aldınız?

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Ucuza alirsan iki kere alirsin keske simdi deilde sonra alsaydin da kaliteli bisey alsaydin
Ama neyse aldigin tablette iyi tablet antutu da 30 bin kusur almıştı ama birisi intel işlemcili cihazlarin yanlis puan aldığını söylemişti

Neyse hayırlısi olsun

cego71

Üye
    Konu Sahibi
asud memo pad 7 me176cx aldım daha kalitelide almak istemedim kizim oynuyacak diye satıcı en çok satilan felan deyip forumda memopad dedikleri için alim dedim :thumbup:

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Sorun yok
Ama kizin nova asphalt oynuyorsa o zaman is degisir :D

Fenomenon

Fenomenon

Üye
o tablet hiçbir oyunu kasmaz. güzel tercih hayırlı olsun.

cego71

Üye
    Konu Sahibi
E="bilaldemir34, post: 7264087, 2382009"]Sorun yok
Ama kizin nova asphalt oynuyorsa o zaman is degisir :D[/QUOTE]
onu oynmak istedigi yas gelince daha oyisini alcaz mecbur ;)
o tablet hiçbir oyunu kasmaz. güzel tercih hayırlı olsun.
tesekkur ederim senin tavsiyen yon verdi bana :anlas: