Arkadaşları ona saldırır

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşları ona saldırır

BEŞİKTAŞ Teknik Patronu Samet Aybaba, ‘Brezilya dizilerini’ aratmayan olayların yaşandığı Ricardo Quaresma konusunda çok çarpıcı ifadeler kullandı. Figan Civan’a özel açıklamalar yapan deneyimli çalıştırıcı, 2 kez öne geçmelerine rağmen 3-2 kaybettikleri G.Antep maçının ardından Sivok ve Fernandes’le tartıştığı yönünde basında çıkan haberlere de isyan etti. Portekizli yıldızı ‘düzelmeden’ takıma almayacağını yineleyen Samet Aybaba, bugün oynanacak Niğde Belediye maçıyla da ilgili şunları söyledi:
“QUARESMA gelip oynamak isterse oynar. Ben gitmem ona.. O bana gelecek. Tercüman Arda’yı arayıp “Ben takıma dönünce orada bazı insanlara göstereceğim” diyor.. O başka şeylerin derdinde.. Quaresma antrenmana geç çıkar, arkadaşlarına tekme atar, otobüse en son biner, kaptan çıkmak istediği zaman kaptan çıkar.. Geçen sene yaptıklarını şimdi yapsa arkadaşları ona saha içinde saldırabilir.
‘KİMSEYLE TARTIŞMADIM’
BİZ Quaresma’ya iyilik yapıyoruz aslında. Hatalarını anlayacak ve gelecek özür dileyecek.. Oynamak istediğini söyleyecek disiplini ve havayı bozmayacak.. Sahaya çıkacak ama ‘feda’ demesi lazım.
SIVOK’LA tartıştığımız yönünde çıkan haberler tamamen asılsız. Çok komik bunlar.. Sivok’u daha görmedim bile. Fernandes’e de maç sonu yaptığı açıklamalardan ötürü teşekkür ettim. Bu açıklama bence televizyon programlarında ve gazetelerde üzerine konuşulacak, tartışılacak bir konu. Fernandes’i 85’te oyundan aldığım için eleştiriliyorum. Bundan sonra daha erken alacağım. 85’te çıkarınca ne oluyorsa. Artık 84’te çıkaracağım.

ANADOLU’NUN çok güzel bir şehrinde, Niğde’de Beşiktaşlılar ile buluşmak keyifli. İnşallah buradan tur atlar gideriz. Mac maçtır. Niğde Belediye maçına son derece ciddi şekilde hazırlandık. G.Antep maçını kaybettik. Artık başka bir mağlubiyete tahammülümüz yok.”

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
q7 takım bulamadı sanırım akıllınmak zorunda kalacak :pro:

x-scarface

x-scarface

Üye
akıllanmazsa durum vahim :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...