Arkadaşlar yardımıza ihtiyacım var....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yardımıza ihtiyacım var....
Benim tel 3230...ilk aldığımda 32 mb hafıza kartı vardı....sonra ben 512 aldım..onu kullanmaya başladım....şimdi aklıma geldi de eski karttaki programların dosyalarını bu karta atarsam bunda da çalışır diye düşündüm...yükledim çalıştı (bazıları hariç) fakat telefonu her kapatıp açtığımda tema default yani s60 teması oluyor yani eski temaya dönüyor...ve mesaj hafızası tekrar telefon oluyor...nedenini yada çözüm yolunu bilen varsa yardım edebilir mi???

MagNum

MagNum

Üye
Kardes o mesaj hafizasinin telefon hafizasi olmasi yada bazi temalarin silinmesi islemi sadece telefonun bataryasini cikartmasi durumunda olur sende cikartmak zorunda oldugundan sanirim yapilacak birsey yoq :nono:

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
hayır ondan değil...benim telefonda kartı çıkarmak için bataryayı çıkarmaya gerek yok...bu olaylar temayı değiştirsem bile oluyor..

MagNum

MagNum

Üye
Bak simdi tel yanindami

iOS Developer

iOS Developer

Üye
Originally posted by MagnuM@Aug 29 2005, 10:23 PM
Kardes o mesaj hafizasinin telefon hafizasi olmasi yada bazi temalarin silinmesi islemi sadece telefonun bataryasini cikartmasi durumunda olur sende cikartmak zorunda oldugundan sanirim yapilacak birsey yoq :nono:
[post=148416]Quoted post[/post]​
kesinlikle alkası yoqqqq... :eksi:

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
sen biliyor musun xmen

iOS Developer

iOS Developer

Üye
yuklediğin ve yeni hafıza kartına kopyaladığın ve ayrıca çalışmadığı dediğin programların bir kısmı tahmini me göre telefon hafızasınıda kullanıyor bu problem ondan kaynaklanıyor olabilir...mesaj hafızasına gelincede programın ismini unuttum(saat 04:42) msj hafızasını MMC ye çeviren programı tekrar yukle.....inşallah olur..

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by xmen@Aug 31 2005, 04:42 AM
yuklediğin ve yeni hafıza kartına kopyaladığın ve ayrıca çalışmadığı dediğin programların bir kısmı tahmini me göre telefon hafızasınıda kullanıyor bu problem ondan kaynaklanıyor olabilir...mesaj hafızasına gelincede programın ismini unuttum(saat 04:42) msj hafızasını MMC ye çeviren programı tekrar yukle.....inşallah olur..
[post=150206]Quoted post[/post]​
mesaj hafızası yapma programı zaten yüklü...çalıştırıyorum kart hafızası oluyor....fakat kapatıp açtığımda tekrar telefona dönüyor...en iyisi eski karttan yüklediklerimi araştırıp siliyim...tek çözüm bu şimdilik..neyse saol...

iOS Developer

iOS Developer

Üye
komle bir telefonu temizle bence!!!softla ama!!!

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
formattan önce elimden geleni yapacağım...hiç olmadı format...ama düzeltmeye çalışacağım

iOS Developer

iOS Developer

Üye
tabiki format en son çare ama o programları maxicep ten bulabilirsin yani silinen programları...;)

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
En sonunda format çektim hem telefona hem karta..sorun morun kalmadı...ilgilendiğiniz için teşekkürler...

iOS Developer

iOS Developer

Üye
+++soft format+++ ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt