Arkadaşlar yardim edin lütfen.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batuay

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yardim edin lütfen.
arkadaşlar bugün okulda hero of sparta hd oynuyordum. Sonra oyunun belli bir bölümünde bir satin alma ekrani çikti. Sonra kendi kendine tuşlara basmaya başladi. Telefondan kaynaklandiğini sanmiyorum. çünkü telefonun dokunmatiğinde hiç bir sorun yoktu. Neyse basti basti sonra art arda 4 tane mesaj geldi. Gönderen: Pixofun hattimda 1.94 tl bakiye vardi. Bunun 1.2 tl sini aldi. Ve mesajda dedi ki. Hattinizdan 1.2 tl bakiye düşürülmüştür. 10.8 tl borcunuz kalmiştir. Bir sonraki yüklemede alacağini söyledi. Arkadaşlar o tuşlara basmadiğima eminim. Kendisi otomatik olarak basti. Ne yapmam gerektiğini söyler misiniz ? 12 tl az bir para değil. Zaten ayda 20 tl yüklüyor babam. 12 lirasi buraya giderse ben ne yapcam?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Allah allah çok saçma bişey ya.ben o oyunu kaç kere bitirdim olmadı öyle birşey kardeşim.oyunu nerden indirdin sen?

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
elin terli veya ıslakmıydı :D

- - - Eklendi - - -

bi müşteri temsilcisiyle konuş bakalım neyin nesiymiş :hmmm

MoLeCK

Üye
oyunu nerden indirdin?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Banada yanlışlıkla oldu 8 tl gitmişti java oyuna 8 tl vermiştim iptal etmeye çalışırkende oyun inmedi ama 8 tl gitti:D

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Bu konuyla ilgili bir takim virusler oldugunu duymustum.Sana sormadan oyunlar felan aliyomus

yaren_dede

yaren_dede

Üye
burada ne gibi bir yardım bekliyorsunuz anlamadım bir oyun satın almışsınız ve kontorunuz gitmiş daha dikkatli olmalısınız bu gibi durumlarda iyi forumlar konu :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt