Arkadaşlar yardım eder misiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

attackdarbe59

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yardım eder misiniz ?
Arkdaşlar yeni bir telefon almayı düşünüyorum 1100 tl civarlarında bana telefon önerebilir misiniz ?

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Telefonda olmasını istediğin özellikleri yazarsan yardımcı olabilirler.

alical33

alical33

Üye
o fiyata g2 bulabilirsin hatta zorlarsan g3 bile çıkabilir bi yakınım 1159 tl ye 32gb g3 almıştı bi siteden ama sitenin adını unuttum bi bak istersen

attackdarbe59

Üye
    Konu Sahibi
ya hepsiburada da felan uygun ama netten almaya pek güvenmiyorum özelliklere gelince pek bi bilgim yok o yüzden zaten size (bilenlere) danışmak istedim
link vermek yasakmı bilmiyorum yasaksa özür diliyorum : arkadaşlar indirimde bugün güvenebilir miyim ?

98farom98

98farom98

Üye
ya hepsiburada da felan uygun ama netten almaya pek güvenmiyorum özelliklere gelince pek bi bilgim yok o yüzden zaten size (bilenlere) danışmak istedim
link vermek yasakmı bilmiyorum yasaksa özür diliyorum : arkadaşlar indirimde bugün güvenebilir miyim ?
Kesinlikle hepsiburada.com en güvenilir site

-Emre

-Emre

Üye
sakın 16 gb alma o fiyat aralığında. Ancak, temiz bir android için nexus serilerine bakmanı tavsiye ederim.

attackdarbe59

Üye
    Konu Sahibi
-Emre

-Emre

Üye
öyle olmuyor işte. her cihazda hafıza kartına sd atamazsın.

kemsaf

kemsaf

Üye
Hocam bulabilirsen lg g3 32gb al kesinlikle veya nexus 5, lg g2 32 gb al

furkankaya559758

Üye
Hepsiburada güvenilir site. Bence hiç kaçırma.

spacekiller

spacekiller

Üye
Kliksada güzel fırsatlar var hem sabancı Holding güvencesi altındadır

TuqRaa58

TuqRaa58

Üye
Ben çoğu şeyi internet üzerinden alırım.En son HTC One M8 aldım hiç bir sorun çıkmadı.İnternete güvenebilirsin ama isim yapmış sitelere(Hepsiburada,gittigidiyor...)O fiyat aralığına nexus öneririm.Ama LG G3 daha iyi.Alabilirsen onu almanı öneririm.