Arkadaslar vodafone da Konusma dökümanını nasıl çıkarta biliriz ?

Sponsorlu Bağlantılar

nurhayatım

Üye
benimde bir sorum olcak döküman olarak sadece son 6 ayın numaralarına ulaşılıyor galiba peki savcılık tarafından mesajlar çıkarılırsada son 6 ayın mı msj ları çıkar yoksa hattı kullanmaya başladığımız ilk günden beri olan msj larmı çıkar. eğer hemn cwp werrsenz çok sewinirim.

0yLesineBiri

0yLesineBiri

Üye
Türkiye de operatörler 5 yıl süre ile bu bilgileri saklıyorlar . 5 yıl geçmişe gidilebilir

nurhayatım

Üye
çok teşekkür ederim peki hattı iptal ettirsem bile gene o dökümanlar çıkar mı? ve o numaraları yada msj ları sildirme gibi bi durum söz konusumu? iyi akşamlar...

0yLesineBiri

0yLesineBiri

Üye
iptal ettirmeniz karşısında haklarınızın ne olacağı konusunda bilgim yok .
Ama geçmişe ait ses ve sms kayıtlarınızın kayıt altına alınması değil sadece trafik bilgileri kayıt altına alınıyor , lokasyon ,tarih saat , hangi numarayla iletişime geçildiği konusunda ve vs . Ses ve sms içeriklerinin kayıt altına alınması için savcılığın talebi olması gerekir ve talepten sonraki içerikleri kayıt altına alınabilir .
Şu an için geçmişe ait sms içeriklerinize ulaşılması mümkün görünmüyor ama trafik bilgilerinize ulaşılabilir .
Operatörünüzun hattınızı iptal ettiğiniz andan itibaren izleyeceği yol ile ilgili bilgiye operatörünüzden ulaşabileceğinizi düşünüyorum

çiğdem yaşar

Üye
arkadaşlar benm acilen nişanlımın kimlerle görüştüğünü ve kimlerle msjlaştığını nasıl öğrenebilirm

haz23

Üye
hattın yasal sahıbı sen isen mh ı arayıp son 6 aylık dokumanı alabilirsin... yada kız arkadasının kımlık bilgilerinni alıp mh ı ara ve adres degişikliği yap ardından istersin

sabriş

Üye
bende yapamıyorum ya :(

plusnettr

plusnettr

Üye
Yazın numaraları yazın Google doküman çıkarıyor :D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:locked:

tarik0059

tarik0059

Üye
Merhaba arkadaşlar ben bir şey isteyeceğim yukardaki yorumlarda bazı kişilere yardım etmişsiniz banada yardım edin lütfen 05448164712 ve 05428162802 numaranın mesaj ve konusma ses kayıtlarını istiyorum

Misafir - 210700

Lütfen banada yardımcı olun Allah rızası için benim öğrenmem lazım ses kayitlarini