arkadaşlar video ve mp3lerde sorun

Sponsorlu Bağlantılar

sagolen

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar video ve mp3lerde sorun
problemim şu mesela Kuran-Kerimden Cüz var bunları ayrı dosya diğer müzikleri videoları ayrı ayrı dosyalar halinde yapabiliyor muyuz?ttpod diye mp3 çalar indirdim ama o da hoşuma gitmedi kendi orjinal video ve mp3 playerda bunu ayırt edebiliyor muyuz saygılar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Folderplay Var Belirlediğin Klasörü Oynatır Veya Playlist Uygulamaları İle Kendine Bir Liste Oluşturabilirsin :oke:

• Beğen
Tepkiler: sagolen

sagolen

Üye
    Konu Sahibi
Folderplay Var Belirlediğin Klasörü Oynatır Veya Playlist Uygulamaları İle Kendine Bir Liste Oluşturabilirsin :oke:
teşekkürler yükledim fakat çok kullanışlı değil ben listemi oluşturmak istiyorum misal sagopa kajmer-bendeki sen albümü-2-3 adet şarkı buradan
2-3 şarkı başka albümden katıp listelemek istiyorum sorun onu yapamamam o kadar karışık oldu ki mp3 çalarım bir kurandan ayet okunuyor sonra mp3 çalıyor favori listemi oluşturamıyorum kısacası

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
teşekkürler yükledim fakat çok kullanışlı değil ben listemi oluşturmak istiyorum misal sagopa kajmer-bendeki sen albümü-2-3 adet şarkı buradan
2-3 şarkı başka albümden katıp listelemek istiyorum sorun onu yapamamam o kadar karışık oldu ki mp3 çalarım bir kurandan ayet okunuyor sonra mp3 çalıyor favori listemi oluşturamıyorum kısacası

http://www.maxicep.com/symbian-3-mu...ist-beta-v1-00-0-symbian-3-signed-748727.html
:oke:

• Beğen

sagolen

Üye
    Konu Sahibi
hocam teşekkür ediyorum yükledim bunu da bakıyorum

sanırım videolar için bir düzenleme söz konusu değil

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
hocam teşekkür ediyorum yükledim bunu da bakıyorum

sanırım videolar için bir düzenleme söz konusu değil

Videolar İçinde MrAlshahawy Video Playlist Uygulaması Mevcut.. Arama İle Hemen Bulabilirsin..

sagolen

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş

kcr

Üye
TTpod'da Yeni Liste oluşturma seçeneği var. Aynı şekilde Zene Music Player'da da sadece istenilen klasörü çalma özelliği var. Mesut'un dediği programlar da iş görür. Seç, beğen, güle güle kullan...

• Beğen

Üst Alt