arkadaşlar trident seçiminde lütfen yardım edin acillllllll!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

randy orton rko

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar trident seçiminde lütfen yardım edin acillllllll!
arkadaşlar ben trident cep telefonu almayı düşünüyom şimdiki telefonum samsun c5130.Ama ben trident istiyom iki trident telefonun arasında kaldım biri TRİDENT T1000 biride TRİDENT WT3 çok kararsızım.TRİDENT WT3ün tv si var ama kamerası iyi deil.TRİDENT T1000in 2 kamerası var ve flaşı var yani bu yönden wt3ten iyi ama t1000in tv si yok.Diğer tüm özellikleri aynı.LÜTFEN BANA BİR FİKİR VERİN LÜTFENN!!!!!!:allalla::allalla:

--------------- Ekleme ---------------

Yardım eden yokmu yhaa

By_vezir

Üye
t1000 in tv si yokmu :S olması lazım. ben wt3 kullanıyorum bir iki sorun dışında iyi ama t1000 i kullananlar hayran kalmış dokunmatiğine. t1000 diyorum yani

randy orton rko

Üye
    Konu Sahibi
t1000 i kendim inceledim tv si yok ama kamerası ve dokunmatiği çok iyi.WT3ü hiç incelemedimde biraz bana + ve - lerinden söz edebilirmisin

--------------- Ekleme ---------------

wt3 ün dokunmatiği flan iimi

By_vezir

Üye
Valla w-t3 ün kamerası gündüzleri iyi lamba ışığında çekersen felan iyi ama akşam kötü. Tv si heryerden çok iyi çekiyor bir sıkıntım yok. Wifiside iyi diyebiliriz gayet iyi bağlanıyorum. Görünüm olarak çin malı iphonelardan felan çok daha profesyonel orjinal le aynı diyebiliriz. Dokunmatiğine gelirsek ise ben zorlanmadan kullanabiliyorum mesaj felan yazabiliyorumda babama veriyorum mesela çok zor kullanıyor o :D tuş kilidini zor açıyor. java oyun,program felan istediğini yükleyebiliyorsun .jar lı dosyaları. - leri olarak güneşe çıkınca görüntü biraz kötü oluyor zor okuyorsun yazıları, tüm tridentlerdeki ortak sorun olan 0.facebook.com adresine girebiliyorsun fakat üyeliğine giriş yapamıyorsun ve girsen bile yorum atamıyorsun. sadece gezebiliyorsun profilini anasayfayı felan. Ama t1000 in dokunmatiği daha iyiyse onu al bence

canumut38

Üye
Bende t1000 alıcakdm ama telefoncuya gidince wt3 aldım şuan memnum tv sini pek kullanmam diyodum ama suan en cok kullandıım özellik dokunmatiği bazen süper bazen berbat oluyo anlıyamdım gitti.

randy orton rko

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.Trident wt3 alıcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt