Arkadaslar sonunda kavustum arabama :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar sonunda kavustum arabama :)
unıversıteye gırınce bızımkıler sozunu tuttu :artı: dun aksam 6da arabamı teslım aldım 2004 palio daha 16000kmde :D 1.2 8v cok nokta enjeksıyon ama motoru kucuk gorupte karamursel sepeti sanmayın alet 2. viteste 80 goruyo :vur: biyerlerden bi dıjıtal makına bulup en yakın zamanda fotografları upload ederim ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Hayırlı olsun.

Sen de katıl TeaM PaLiO ekibine. ;)

Ama 1.2 Motor'un 2.Vites'te 80'i görmesi çok zor. :( Motor bağım bağım öter ama. :ehe:

metintekin

Üye
Hayırlı olsun kardeş.Bize bi tur werirsin dimi arabanı :P . Bizdede palio van war valla çok sağlam motor. iyi kaçıyo. Ama 75 HP :(

slayer

Üye
hayırlı olsun
artık 2 tur attırırsın dimi..

the_patriot

Üye
Originally posted by Gokhan43@Aug 23 2005, 01:24 PM
Hayırlı olsun.

Sen de katıl TeaM PaLiO ekibine. ;)

Ama 1.2 Motor'un 2.Vites'te 80'i görmesi çok zor. :( Motor bağım bağım öter ama. :ehe:
[post=141997]Quoted post[/post]​

öter mi, yaw araba ölür yaw :wacko:

Quattro

Quattro

Üye
Hayırlısı olsun kardeş.... ;;)

Yanlız 1.2 motor araba nasıl 2. vites 80 yapıo anlamış değilim :wacko: Resimlerini beklioz ona göre :D

the_patriot

Üye
bu arada hayırlı olsun delmira, Allah seni kızların hışmından kurtarsın okulda :ehe:

MR_Sedat

Üye
valla cok sanslısın ben nerdeyse üniversiteyi bitircem hala ortada bisey yok :vur:

S1FR3K1R1C1

Üye
hayrılı olsun babacan darısı başımıza diyelim :huhu: :haha: auahuha

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Quattro+Aug 23 2005, 02:05 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Quattro &#064; Aug 23 2005, 02:05 PM)</div><div class='quotemain'>Hayırlısı olsun kardeş.... ;;)

Yanlız 1.2 motor araba nasıl 2. vites 80 yapıo anlamış değilim :wacko: Resimlerini beklioz ona göre :D
[post=142067]Quoted post[/post]​
[/b]

cok zor gelio 1.2 motorun 2.vites 80 yapması bılıorum banada soleseler inanmazdım ama cok sıkıstırınca yapıo walla :D

<!--QuoteBegin-the_patriot
@Aug 23 2005, 02:11 PM
bu arada hayırlı olsun delmira, Allah seni kızların hışmından kurtarsın okulda :ehe:
[post=142078]Quoted post[/post]​
[/quote]

saol..gelecek hışım kızlardan gelsinnn :P

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Hayırlı olsun kardeşim.Allah kaza bela vermesin

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
    Konu Sahibi
Amin...saol ;;)

cimengozlu

Üye
hadi gözün ydın allah kazasız belasız kullanmayı nasip eder insallah

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun kardaş,

Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by DeLmIrA@Aug 23 2005, 03:34 PM
cok zor gelio 1.2 motorun 2.vites 80 yapması bılıorum banada soleseler inanmazdım ama cok sıkıstırınca yapıo walla :D

Sen fazla sıkıştırmamaya dikkat et. ;)

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
TeamPalio ekibine hosgeldin ..
kazasız belasız gunlerrrr

aTTra

Üye
1.2 Motorun 2. viteste 80 KM/H&#39;yi görmesi imkansız gibi birşey. 80&#39;e gelene kadar motor zaten benzini keser ki? Çok kötü bağırır. Ben 1.6 115 HP&#39;de 2 viteste 80&#39;i anca görürken senın 1.2 motor&#39;da 80i görmen çok garip.

Bu arada hayırlı olsun..

the_patriot

Üye
Originally posted by aTTra@Aug 23 2005, 08:00 PM
1.2 Motorun 2. viteste 80 KM/H&#39;yi görmesi imkansız gibi birşey. 80&#39;e gelene kadar motor zaten benzini keser ki? Çok kötü bağırır. Ben 1.6 115 HP&#39;de 2 viteste 80&#39;i anca görürken senın 1.2 motor&#39;da 80i görmen çok garip.

Bu arada hayırlı olsun..
[post=142451]Quoted post[/post]​

palio 8v ler 60 hp galiba :wacko: hala anlamadım 2. viteste 80 km hız :wacko:

aTTra

Üye
Oovvv birde 60 HP ha?

Delmira kusura bakma ama ben gözümle görmeden inanmam arkadaşım. 1.2 Motor 60 HP ve 2. viteste 80 HP :wacko:

the_patriot

Üye
Originally posted by aTTra@Aug 23 2005, 08:10 PM
Oovvv birde 60 HP ha?

Delmira kusura bakma ama ben gözümle görmeden inanmam arkadaşım. 1.2 Motor 60 HP ve 2. viteste 80 HP  :wacko:
[post=142460]Quoted post[/post]​

o araba ile 100 km hız üstünde ferrari kadar benzin yakar yaw ,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt