ARKADAŞLAR S8300 İÇİN OYUN WS. Paylaşımlarınızı BEKLİYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUNUZ...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zadoba21

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞLAR S8300 İÇİN OYUN WS. Paylaşımlarınızı BEKLİYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUNUZ...
arkadaşlar s8300 aldım ancak bir türlü uygun oyun bulamıyorum. Bunun için yardmıcı olursanız minnettar kalıcam. Simdiden yardımcı olan herkese tşk ederim.

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
zadoba telini araştırdım samsung un ürettiği çılgın tellerden biri 8 mp kamera varmış maşallah :D
özellikleri:
Marka Samsung
Model S8300
Diğer model adı Samsung UltraTouch, Tocco Ultra
Form faktör Slide
Renk Silky black
Şebeke
GSM şebeke EDGE, GPRS, GSM, HSCSD, HSDPA (3G), UMTS (3G)
Servis 850, 900, 1800, 1900, 2100
Bağlantılar
Bluetooth v2.0 with A2DP
Kızılötesi Hayır
Wi-Fi(WLAN) Hayır
USB MicroUSB v2.0
Faks / Veri Hayır
Ekran
Ana ekran Color OLED Touchscreen
Renkli ekran 16000000 renkler
Boyutlar 71.12 mm.
Çözünürlük 240 x 400 piksel
Dış ekran Evet
Bellek
Dahili bellek 60MB
Harici bellek 16GB
Bellek Kartı yuvaları Evet
Bellek kartı tipleri MicroSD, MicroSDHC
Temel özellikler
Pil Standard battery, Li-Ion 880 mAh
Bekleme süresi 350 Saat
Konuşma süresi 4 Saat
Arama
Tireşim Evet
Foto ID Evet
Melodiler MP3, Polyfone, WAV
Kamera
Kamera Evet
Megapiksel 8.0 megapiksel
Maks. fotoğraf çözünürlüğü 3264x2448 piksel
Dijital zum Hayır
Optik zum Hayır
Otomatik netleme Evet
Flaş Evet
Video kayıt Evet
İkinci (dahili) kamera Evet
MMS Evet
T9 metin girişi Evet
E-posta Evet
HTML tarayıcı Evet
Multimedya
FM radyo çalar Evet
Java desteği Evet
Ses çalar AAC, MP3, WMA
Video oynatma DivX, H263, H264, MPEG4, WMV9, xVID
Özellikler
Melodi ekleme Evet
Ajanda fonksiyonları Organizer, Office document viewer, Voice memo/dial
Görüntülü görüşme Evet
Diğer özellikler Built-in handsfree, GPS receiver, Camera geo-tagging, face and smile detection
Format
Ağırlık 105 g.
Boyutlar (Y x G x D) 110 x 51.5 x 12.7 mm.

güzel bir tel
şimdi gelelim senin game isteğine....
ekran çözünürlüğü 240*400 bu demek oluyor ki samsung star ve monte için olan oyunlar senin tele de uyuyor
forumda zaten bu tip oyunları bulabilirsin ama benim güzel bi oyun paketim var konu açmıştım seni yandaki linkten o konuya yönlendiriyorum:
http://www.maxicep.com/samsung-uygulama-tema-oyun/star-ve-monte-icin-40-oyun-hemen-alana-sis-to-jar-programi-hediye-d-575544.html adresinde 40 tane (bazıları yatay ekran) seçilmiş oyun var istersen sis to jar programı da verebilirim sis dosyalarını(nokia s40,s60 vb.) jar uzantısına yani javaya çeviriyor onun da linki: http://www.maxicep.com/samsung-uygu...program-sis-to-jar-indir-gel-hadi-576295.html adresinden indirebilirsin ii eğlenceler !!!
arkadaşlar s8300 aldım ancak bir türlü uygun oyun bulamıyorum. Bunun için yardmıcı olursanız minnettar kalıcam. Simdiden yardımcı olan herkese tşk ederim.

zadoba21

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle yardmcı olduqun için tşk ederim ancak werdiqin linkler kırık. siteden az araştırma yapıyım aktif olan bir kaç link werirsen memnun olurum.

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
kardeş linkler yenilendi güle güle kullan...
öncelikle yardmcı olduqun için tşk ederim ancak werdiqin linkler kırık. siteden az araştırma yapıyım aktif olan bir kaç link werirsen memnun olurum.

zadoba21

Üye
    Konu Sahibi
kardeş linkler yenilendi güle güle kullan...

tşk ederim kardeşim ancak ben suana kadar tele attıqım birkaç oyun war onlar 240x320 genelde onlar çalısıyor benim telde bu konuda bana bir kaç oyun ws. link werebilirsen çok memnun olurum. ilgin için çok tşk ederim

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
sanal klavyelimi peki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt