Arkadaşlar oyunda böyle bir hata alıyorum ?

Sponsorlu Bağlantılar

Rvolver

Rvolver

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar oyunda böyle bir hata alıyorum ?
Team Fortress 2 oyuncusuyum. 32 kişilik haritalara girersem, harita bittikten sonra başka harita yüklenirken pat diye masa üstüne atıp bu hatayı veriyor.

Harita yüklenirken çok uzun sürüyor sanırım HDD eski olduğu için kaynaklanıyor. Oyunu full grafikte kasmadan oynuyorum. Fakat harita değiştirirken böyle oluyor. HDD ön belleği 8Mb. Resimde yazan hatada yaklaşık 9.5mb bişi diyor. Sorun HDD demi yani ?

Uhops

Uhops

Üye
Hile kullanıyor musun?

Rvolver

Rvolver

Üye
    Konu Sahibi
Hileyle işim olmaz benim

Rvolver

Rvolver

Üye
    Konu Sahibi
Hileyle işim olmaz benim. O lag hack klasörü interneti kesiyor. Wolfteam oynarken kullanırdım eskiden artık oyunu sildim. Yani team fortress 2 oyununla bi alakası yokSorunu çözdüm arkadaşlar. Konu kapatılabilir :oke:

Uhops

Uhops

Üye
Hileyle işim olmaz benim. O lag hack klasörü interneti kesiyor. Wolfteam oynarken kullanırdım eskiden artık oyunu sildim. Yani team fortress 2 oyununla bi alakası yokSorunu çözdüm arkadaşlar. Konu kapatılabilir :oke:
Çözümü burayada yazda başka hata alanlar burdan sorunu çözsün.

Rvolver

Rvolver

Üye
    Konu Sahibi
Araştırma yaptım aslında çoğu kişi bu hata ile karşılaşmıyormuş. Sadece eski model HDD lerin verdiği önbellek yetmezliğinden kaynaklı bir sorunmuş. Şuan piyasada 64mb olanları var benim kullandığımın 8mb ekranda 9.5mb falan istiyor gibi bişi yazıyor. Yani yeni HDD alanlarda bu sorun olmuyormuş. En kısa sürede bende 64mb lik bi HDD alacağım.

Üst Alt