Arkadaşlar ovi suite hakkındaki şu sorunuma bi yardım edin lütfen...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TTeeKKiN

TTeeKKiN

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ovi suite hakkındaki şu sorunuma bi yardım edin lütfen...
sorun görselde arkadaşlar halledemedim ben;

foto yükleyemedim yazıyım:

BİR HATA MEYDANA GELDİ!

C:\WINDOWS\installer\Nokia_Ovi_Suite.msi dosyasından okunmaya çalışırken bir ağ hatası oluştu.

yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

nadir_89

nadir_89

Üye
sorun görselde arkadaşlar halledemedim ben;foto yükleyemedim yazıyım:BİR HATA MEYDANA GELDİ!C:\WINDOWS\installer\Nokia_Ovi_Suite.msi dosyasından okunmaya çalışırken bir ağ hatası oluştu.yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
antivirusle ilgili olabilir antivirus ün dosya koruma gibi bir özelliği varsa disable yaparak bir dene ben eset 5 i yüklediğimde çoğu program buna benzer hata vermiştiantivirus pro sunu kapatsan bile koruma devam eder ya sileceksin yada o özelliği kapatacaksın eğer sorun ondan kaynaklanıyorsa

TTeeKKiN

TTeeKKiN

Üye
    Konu Sahibi
yok arkadaşım denedim olmadı yaa. Avast kullanıyordum ayarları yaptım dediğin gibi olmadı sonra avastı tamamen kaldırdım yine olması. başka yol var mıdır bea?

nadir_89

nadir_89

Üye
ozaman proyu kaldır pc den sonra sonra appdata daki (c:/users/pcadı/appdata gizlidir bu klasör genelde) ovi suit klasörünü bulup sil suiti tekrar yüklemeyi dene bence bide işletim sistemi ne ona göre yardımcı olayım

TTeeKKiN

TTeeKKiN

Üye
    Konu Sahibi
xp. Kardesim yardimlarin icin tsk ederim. Ben biraz daha ugrastim da windows surumunu guncellemem gerekiomus. Nasil yapacagmi bilmiyrm. Sp2 kullaniyorum bi yok goster sana zahmet

nadir_89

nadir_89

Üye
xp için sp3 servis paketi çıktı microsoftun sitesinden indirebilirsin xp sp3 yaz google da yine bulursun indirip kuracaksın öyle karmaşık bir işi yokama windows xp yi desteklemiyorsa artık ki hiç zannetmiyorum böyle bişey vista veya seven yuklemen lazım yada ovinin eski versiyonunu yükleyebilirsin ama bence sp3 yüklediğinde sorun hallolur

TTeeKKiN

TTeeKKiN

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardesim cok tesekkurler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt