Arkadaşlar metematik ile ilgili lütfen yardim !! :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JosephLion

JosephLion

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar metematik ile ilgili lütfen yardim !! :(
ben lise 2 ye gidiyorum matematik yazililarim cok kötü oldugu için kursa gitcem ...
Derslerim için mi gitmeliyim yoksa sıfırdan mı ??

___kaptan___

___kaptan___

Üye
matematikle aramızda şiddetli geçimsizlik olduğundan mahkeme kararı ile boşandık :ehe :sirit:

yalnızca matematik kötü ise matematik kursuna git eğer yazılıları kurtarman çok önemliyse bir sonraki yazılıda çıkacak konulara dair ders alabilirsin hızlı eğitim yani :tebessüm:

lega66

lega66

Üye
bence sıfırdan git temelin olmadan bişi yapamazsın

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35
codblackops2

codblackops2

Üye
sıfırdan tavsiye ederim dersi kurtarmak için gidersin peki ya üniversite sınavı geldiğinde? Ama derslerin de kötüyse önce zayıf olan dersini düzelt ardından ygs ve lys konularına başla bir an önce.:hmmm açıkçası ben adam gibi çalışmaya 11. Sınıfın 2.dönemi başlamıştım çok zor yetiştirdim konuları.o yüzden 10. Sınıfa giden kardeşimi de çalışmaya yönlendiriyorum ama umrunda değil keratanin :) neyse özet şu.zayıf olan konundan başla ve şimdiden yavaş yavaş üniversite sınavlarına hazırlan.hem matematik yazılıların rahat geçer hem de üniversite sınavın.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
sıfırdan tavsiye ederim dersi kurtarmak için gidersin peki ya üniversite sınavı geldiğinde? Ama derslerin de kötüyse önce zayıf olan dersini düzelt ardından ygs ve lys konularına başla bir an önce.:hmmm açıkçası ben adam gibi çalışmaya 11. Sınıfın 2.dönemi başlamıştım çok zor yetiştirdim konuları.o yüzden 10. Sınıfa giden kardeşimi de çalışmaya yönlendiriyorum ama umrunda değil keratanin :) neyse özet şu.zayıf olan konundan başla ve şimdiden yavaş yavaş üniversite sınavlarına hazırlan.hem matematik yazılıların rahat geçer hem de üniversite sınavın.

+1 :oke:

The East

The East

Üye
Yasasin matematik :)

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

JosephLion

JosephLion

Üye
    Konu Sahibi

tamam abicim :) ozaman ben sıfırdan alayim :)

- - - Eklendi - - -

Herkese teşekkürler yorumları için yorum yapmiyanlarada teşekkür ediyorum :)

codblackops2

codblackops2

Üye
ta ilkokuldan başlar mesele.orta okulda denklemler konusu vardır onu anlamazsın halbuki temel konusudur matematiğin ..sonra atıyorum pek hatırlamıyorum ama, denklemi anlamazsın fonksiyonlar gelir integral logaritma felan hepsi gelir üstüste .yapamazsın neden? Ta ilkokuldan gelen temel eksikliğin vardır:) ve bu temel eksikliği yüzünden matematikten soğursun e haliyle sınavlardan düşük alırsın ve çalışasin gelmez. o yüzden temeli en başta sıkı oturturmak lazım ..:)

- - - Eklendi - - -

yani otur temelden başla :D

JosephLion

JosephLion

Üye
    Konu Sahibi
ta ilkokuldan başlar mesele.orta okulda denklemler konusu vardır onu anlamazsın halbuki temel konusudur matematiğin ..sonra atıyorum pek hatırlamıyorum ama, denklemi anlamazsın fonksiyonlar gelir integral logaritma felan hepsi gelir üstüste .yapamazsın neden? Ta ilkokuldan gelen temel eksikliğin vardır:) ve bu temel eksikliği yüzünden matematikten soğursun e haliyle sınavlardan düşük alırsın ve çalışasin gelmez. o yüzden temeli en başta sıkı oturturmak lazım ..:)

- - - Eklendi - - -

yani otur temelden başla :D

tamamen doğru söyledikleriniz. temel yok bende :( yarin gidip kaydimi yapacam teşekkür ederim ilginiz için :)

esokmen

esokmen

Üye
Sıfırddan git ki üniversite sınavına katkısı olsun kardeşim

achambo

achambo

Üye
doğru herkes demiş 0 dan diye ben de katılıyorum
benim temelim iyi herhalde matematikle bir sıkıntım yok

JosephLion

JosephLion

Üye
    Konu Sahibi
saolun abilerim parmaklarinizi benim için yordunuz hakkınızı helal edin :)

codblackops2

codblackops2

Üye
helal olsun ne demek yardımcı olabildiysek ne mutlu bana/bize :)

Türe

Türe

Üye
Valla polinomlar basittir :hmmm sana tavsiyem polinom ve fonksiyonlari bitirmeden karmasik sayilara gecme bisey anlamazsin yoksa

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Valla polinomlar basittir :hmmm sana tavsiyem polinom ve fonksiyonlari bitirmeden karmasik sayilara gecme bisey anlamazsin yoksa

Denklemleri bilmiyosa fonksyonlara geçmesin böyle böyle gider. Bi hoca tut mat-1'den başla :oke:

codblackops2

codblackops2

Üye

Bütün lise hayatım boyunca nefret ettiğim tek konu:polinomlar :zzz:.

Türe

Türe

Üye

Denklemleri bilmiyosa fonksyonlara geçmesin böyle böyle gider. Bi hoca tut mat-1'den başla :oke:

Aynen oyle :evet: misal kup acilimi bilmiyorsa bazi polinom ve karmasik sayi sorularini hatta logaritma sorularini cozemez :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...