arkadaşlar lütfen hotmail adresinin şifresii nasıl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seriFBurak

seriFBurak

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar lütfen hotmail adresinin şifresii nasıl
arkadaşlar bi email adresinin örnegın [email protected] ben bunun sıfresınıı kırabılırmıymm kotu amacla deill gercekten cok önemlii yapılabiliyorsa lütfen yazarmısnızzz :((

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
umarım kötü bi amaçla kullanmazsın ama duyduma göre o kişinin gizli sorusunu çözersn istediin herşeyi yaparsın bide bi program var adamın herşeyini tam bilip o programa girmen laım doğum günü öellikle bilmen lazım google da arat bulursun kötü amaçla kullanmazsın inşallah :nono: :nono:

teenwolfx

Üye
vatosajan diye bir program var tabi saçma birşey... kırmak istediğin mail bir mail atıyorsun vatoajan ile hazırladığın dosyayıda eke ekliyorsun ve gönderiyorsun gönderdiğin insan hiçbirşeyden çakmıyorsa keklik gibi dosyayı açar ve şifresi vs.. senin belirlediğin bir mail e gelir tabi bunlar eskide kaldı artık kimse yemiyor...dene belki tutar.

B16

B16

Üye
şu zamanda imkansız dostum ama keyloger proqramını karşı bilqisayara yüklemeyi başarabilirsen o bilqisayarda qirilen bütün şifreleri kayıt edip senin mailine yollar. sanada karşı tarafın kullanıcı adı we sana qelen parolasını qirmek kalır.
keyloger i nasıl karşı bilqisayara yüklerim dersen zip dosya halinde msn den yolla we bi şekilde o dosyayı zipten çıkarıp açmasını saqla o kadar qerisi mail adresine qeldi bile ;)

kötü amaçla kullancaksan bozuşuruz ona qöre;)

M.H.Orhan

M.H.Orhan

Üye
Amaç ne olursa olsun bunu Microsoft farkettiği anda Ip hakkında yasal tarama yapmaya bbaşlıyor
seni bulabilmek için tabi
Çünkü iyi niyet olsa bile bu çok defa suistimal edildi
Ve mail i kırılan biri Microsoft'u mahkemeye verebiliyor
Tabi onlar da bu soruna titiz yaklaşmak zorunldalar
Keylogger a gelince
kullanımı tamamen yasadışı olan bu yazılımın kurulması değil
bilgisayarında bulunması bile yasal olarak suç

Dikkatli ol ve vazgeç derim

Saygılar

leiche

leiche

Emekli Yönetici
yanlıs anlama ama başkasının adresni hacklemekte ben ii niyet göremiyorum
kendi eski yöntemlerim war ama boş wer bende artık yapmıyorum
ve micro zaten kendini durmadan güncelleyip güvenliğini arttırıyo
yani biraz zor gibi artık

karides

Üye
Mail sahibinin kişisel bilgilerinin çoğunu bilmiyorsan şimdiden vazgeç bu sevdadan. Zira zaman kaybından başka bi şey eline geçmez dostum. Kişisel bilgileri biliyosan çeşitli destek programları aracılığıyla (google'da bulabilirsin) veya tahmin suretiyle gizli sorusuna cevap verir, şifreyi alırsın. Bu konuda şifre kıracağını iddia eden tüm dökümanlar bir-iki yıl öncesinde kalmış, demode yöntemlerdir. Bunlara pek inanma.

leiche

leiche

Emekli Yönetici
ve dikkat et hack prolarının cogu zarar wermekte pcye

Yasminozz

Yasminozz

Üye
2 buçuk yıl önce sormuş bu soruyu..artık kimin şifresini merak ediyosa bu zamana kadar o kişi kendisi sölemiştir zaten şifreyi bence... :D :D :D :D :D :D

karides

Üye
2 buçuk yıl önce sormuş bu soruyu..artık kimin şifresini merak ediyosa bu zamana kadar o kişi kendisi sölemiştir zaten şifreyi bence... :D :D :D :D :D :D

Hakikaten ya.
Ne keklendik yahu.
Bir de zaman ayırıp cevap yazdık hani.
Senin için de iyi eğlence oldu. :D :D

"B16" adlı arkadaş iyiki yanımda değil şu anda.

leiche

leiche

Emekli Yönetici
gece gece ii keklendik
gerçi ben gündüzdr cewap yazmıstım :utan

Yasminozz

Yasminozz

Üye
Hakikaten ya.
Ne keklendik yahu.

bende tam "ya neden insanların özel hayatına müdahale ediyosunuz,bence çok yanlış işler bunlar" yazcaktım ki tarih gözüme çarptı....:D :D :D

B16

B16

Üye
Hakikaten ya.
Ne keklendik yahu.

ya kardess ben naaptım ki :D sanki ben kırmak istiom şifreyi ne bilim arkadasın hewesi kursaqında kalmasın diye bi iki uyarıda buluniim dedim ama tarihe bakan kim :kop:
neyse yha ben bişe yapmadım bütün suç şerifburak'ın yazıp qitmiş aradan 3 yıl qeçcek nerdeyse neyse iyki burak ta benim yanımda deqil:box

toprakumit

toprakumit

Üye
:D :D tarihe bakmak lazım önce lazım olacaksa ben kırabiliyorum... Sevgiler ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt