Arkadaşlar HATTIM turkcel GECMİŞ Hepsini ögrenmek istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

671121

671121

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar HATTIM turkcel GECMİŞ Hepsini ögrenmek istiyorum
Arkadaşlarım HATTIM turkcell.

Faturalı..

İnternetten FALAN GELEN Mesajları Giden Mesajları Falan DETAYLI ögrenebilcegim YER varmı ? veya öyle bi program falan ?

TEŞEKKÜRLER

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Detaylıdan kasıt nedir ? Online işlemlerden hattından yapılan arama / sms / data kullanımı gibi bilgileri içeriği görünmeyecek şekilde sadece tarih ve saatini ve miktarını öğrenebilirsin. Hattan yapılan işlemler görüntülenir yoksa hatta gelen herhangi bilgileri göremezsiniz. Ayrıca sms içeriği falan görüntülenemez.

671121

671121

Üye
    Konu Sahibi
Detaylıdan kasıt nedir ? Online işlemlerden hattından yapılan arama / sms / data kullanımı gibi bilgileri içeriği görünmeyecek şekilde sadece tarih ve saatini ve miktarını öğrenebilirsin. Hattan yapılan işlemler görüntülenir yoksa hatta gelen herhangi bilgileri göremezsiniz. Ayrıca sms içeriği falan görüntülenemez.

ya ben yolladıgı mesajları ve gelen mesajları ? mesala internette saat i saatine ögrenmek falan diyorum ama herhalde yok böyle bişi

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
işte ayrıntılı fatura örneği

plusnettr

plusnettr

Üye
işte ayrıntılı fatura örneği

Sözünüze kelimesini Sözlünüze anladım da ne diyor bu diyordum. Maşallah baya trafik varmış.

@671121, Online İşlem Merkezi'nde son harfleri sansürlü şeklinde gösteriyor ama mesaj içeriği vs bunlara ulaşmak için özel bir talep gerekiyor o da uzun iş. Internet üzerinden imkansız

Üst Alt