Arkadaslar Çok Acil Yardim Xperia İon mu Xperia SP mi yoksa LG Nexus4 mü

Sponsorlu Bağlantılar

sercan445

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar Çok Acil Yardim Xperia İon mu Xperia SP mi yoksa LG Nexus4 mü
Arkadaslar telefon olarak baslikta belirttiğim modellerden hangisini önerirsiniz özellik olarak nexus4 aklimda suan ama xperia sp aklimi karistiriyor ve bunlardan bir diğeride xperia ion önceliğim güzel bir kamera iyi bir oyun ve batarya performansı ve uygulamalarda ısınma sorununun olmaması yarin alicam bu cihazlardan birini görüslerinizi bekilyorum tesekkürler

fk555897

fk555897

Üye
Güzel bir kamera istiyorsan Sony Xperia SP, ancak iyi bir performans istiyorsan LG Nexus 4.

Berk E.

Üye
Nexus 4 guncelleme performans bakimindan iyi digerleri multimedya sizin icin oncelik nedir ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
ben olsam nexus4 alirim. nexus nexus'dur. ilk guncellemeleri alan cihazdir sonucta.

sercan445

Üye
    Konu Sahibi
benim için aslinda öncelik hem oyun performansı hemde multimedya ses pek gerekli degil ama kamerası iyi olmasini isterim alicagim cihazin yani hem performans hem multimedya olarak güzel bir cihaz olabilir

Invoke

Invoke

Üye
Xperia ion'u çıkarın bence listeden. Oyun deneyimi en iyi olan Nexus 4 olacaktır, multimedya olarak SP derim, oyun olarak da SP yüzünüzü kara çıkarmaz Nexus 4le yarışamaz ama İondan da iyidir. Nexus 4 kamerası iyi değil diğerlerine göre, ama performans, güncelleme vs. Nexus 4 daha iyi.
Ben olsam hangisini alırdım tam olarak karar veremiyorum ama ionu çıkarırdım.

OPC

OPC

Üye
Xperia ion'u çıkarın bence listeden. Oyun deneyimi en iyi olan Nexus 4 olacaktır, multimedya olarak SP derim, oyun olarak da SP yüzünüzü kara çıkarmaz Nexus 4le yarışamaz ama İondan da iyidir. Nexus 4 kamerası iyi değil diğerlerine göre, ama performans, güncelleme vs. Nexus 4 daha iyi.
Ben olsam hangisini alırdım tam olarak karar veremiyorum ama ionu çıkarırdım.

Bence de :good:

sercan445

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar ne yapıcağım konusunda çok kararsızım baska ne tür telefonlar önerebilirsiniz 1400 tl ye kadar

fingerback5

fingerback5

Üye
Nexus 4ün kamerası çok iyi değil fakat rahatca tatminkar seviyede sesi de tatmin edici fakat öyle htc one çıkışı falan beklememek lazım.Performans,güncelleme,rom desteği olsun süper bir cihaz.Tasarımı da çok göz alıcı bana göre.

Berk E.

Üye
1400 TL ye Note 2 :cool:

Anil-D

Anil-D

Üye
telefonların fotosunu gosterırmısın

Invoke

Invoke

Üye
O fiyatlara en iyi performans bence Nexus4de.
Tasarım, kamera SP. Bu kadar SP'nin performansı da kötü değildir ama en stabil android ve ilk güncelleme nexus4tedir. Ki sadece ilk değil daha çok destek alacağı aşikardır. 1300-1400liraya nexus4ten iyisi yok gibi. Fazla seçenek yok zaten, ikiside güzel seçenekler, bir teknoloji marketine gidin bakın, beğendiğinizi alın. Kamerasına, sesine vs bakın. Biraz inceleyin.
Bu kadar =)

• Beğen
Tepkiler: Penci Hoca
maskedboy

maskedboy

Üye
oyun olarak tabikide nexus 4 fakat muktimedyaya çok önem veriyorsan xperia sp alabilirsin sp nin oyun performansıda güzel