Arkadaşlar bu şarj süresi sizce normal mi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:) ee yani çok normal o zaman dibini delmişiniz telefonun batarya napsın :ehe
:oke: hah işte ben de onu diyorum, batarya ne yapsın. :kıskıs: birde çelik kasaki yazın araç içinde net veya oyun offf kır yumurtayı pişir. :kıskıs:

serinaga

serinaga

Üye
Hacı az önce kontrol ettim, bu widget güncellemesi bana da düşmüş. Sen güncelleme sonrası bu durumun oluştuğunu yazmışsın. Gelişme şu an ne durumda ? Pil patlayıp çatlamadıysa hemen bende güncellemeyi yapayım, günü çıkarmaz oldu pil yahu ...

sparrow59

sparrow59

Üye
    Konu Sahibi
Hacı az önce kontrol ettim, bu widget güncellemesi bana da düşmüş. Sen güncelleme sonrası bu durumun oluştuğunu yazmışsın. Gelişme şu an ne durumda ? Pil patlayıp çatlamadıysa hemen bende güncellemeyi yapayım, günü çıkarmaz oldu pil yahu ...
valla hacı o güncellemenin etkisi var mı bilmiyorum ama ben güncelleme yaptıktan sonra böyle oldu

MoLeCK

Üye
üstat yanlış anlama fakat batery infoyu arka planda kapatıtsan yüzde düşmez hiç...bunu kimse fatk etmedimi daha önce?

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
şöle bişey geldi aklıma bir keresinde telefonumu farklı bi evde şarj etmiştim ve normalden fazla gitmişti akımın büyüklüğü ya da küçüklüğü bataryayı nasıl etkiliyor bilmiyorum ama o zaman artırıyo die düşünmüştüm
ama sen büyük ihtimal yine aynı yerde şarj ettin :naughty:

- - - Eklendi - - -

bende nerdeyse devamlı oyun oynamama rağmen 1 gün aralıklarla şarj ediyorum:ehe

ben hergün 3g internet iş dışında hiç elimden düşmüyor :ehe

MrExpert

MrExpert

Üye
Battery info bazen sapıtıyor ...

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Helal olsun ne deyim ki... :hmmm

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
teli hiç kullanmıyorsun galiba :ehe

sparrow59

sparrow59

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5327020' Alıntı:
teli hiç kullanmıyorsun galiba :ehe

:D teli genel ihtiyaçlar doğrultusunda kullanıyorum ama hiç kullanmıyo olsam bile 5 gün dayanmaz ki bi batarya ya :ehe telefonumdan korkmaya başladım :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:D teli genel ihtiyaçlar doğrultusunda kullanıyorum ama hiç kullanmıyo olsam bile 5 gün dayanmaz ki bi batarya ya :ehe telefonumdan korkmaya başladım :D
Bu defa şarj ettikten sonra oyun oyna 3g bağlantısı ile net gezintisi yap bakalım ne kadar gidecek ölçmüş oluruz. :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hiç kullanmasan bile bekleme süresi bir haftadan fazladır sadece konuşma ve mesaj laşmada kullanıyorsan gitmesi normal

serinaga

serinaga

Üye
Yaw hacı dün yükledim, akşamdan şarj ettim, şimdi baktım şarj %60'a düşmüş. Böyle giderse akşamı ancak çıkarır, elde var sıfır :(

sparrow59

sparrow59

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5327103' Alıntı:
hiç kullanmasan bile bekleme süresi bir haftadan fazladır sadece konuşma ve mesaj laşmada kullanıyorsan gitmesi normal

Yaw hacı dün yükledim, akşamdan şarj ettim, şimdi baktım şarj %60'a düşmüş. Böyle giderse akşamı ancak çıkarır, elde var sıfır :(

teli sadece konuşmak ve mesajlaşmak için kullandım beş gün boyunca bayada kullandım hatta. sonuç ortada 2 saattir %0 da o foto çekiyorum video çekiyorum bitsin diye hala bitmedi :D :D seviniyim mi üzüliyim mi anlamadım ya :D[/URL][/IMG]

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Bataryası bitmedi diye üzüleni de ilk defa görüyoruz sanırım :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt