Arkadaşlar Bi Yardım Edin Lütfen ???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Bi Yardım Edin Lütfen ???
C5-03 Telefon Kullanıyorum Symbian^3 Hacked Windows7 by Sevimlibrad adlı Temayı Telefona Kurdum Telefonu Açmaya Çalışınca Nokia Yazısı Geliyor, Renkli Renkli Karıncalanmalar Oluyor Sonra Geri Kapanıyor Lütfen Yardım Edin... :ağlarım:

'Patron

'Patron

Üye
hafiza kartini cikar oyle acmayi bi dene.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Telefonunuzun yedegini aldiniz mi ? Aldi iseniz hard format atmayi deneyiniz. Kirmizi Tus + Yesil Tus + Fotograf cekme tusu (kilidin altindaki tus) + Acma kapama Tusuna ayni anda basiniz...

Telefon fabrikadan cikmis gibi ilk haline doncektir.. Umarim sorunuzu cozer bu işlem...

Hiçişleri

Hiçişleri

Üye
temayi hafıza kartına kurduysan arkadaşın dediğiı gibi yap kartı çıkarıp öyle aç. Açılırsa kartı pc ye takip o temayi sil.

'Patron

'Patron

Üye
Telefonunuzun yedegini aldiniz mi ? Aldi iseniz hard format atmayi deneyiniz. Kirmizi Tus + Yesil Tus + Fotograf cekme tusu (kilidin altindaki tus) + Acma kapama Tusuna ayni anda basiniz...

Telefon fabrikadan cikmis gibi ilk haline doncektir.. Umarim sorunuzu cozer bu işlem...

telefonu bilmiyorsunuz.c503te kamera tusu yoktur.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
hafiza kartini cikar oyle acmayi bi dene.

Yok Temayı Telefon Hafızasına Kurmuştum Hafıza Kartını Çıkardım Yine Açılmıyordu. Düzelttim En Sonunda... :d:

----------Eklendi @ 13:22:18 ---------- Yazıldı @ 13:20:48 ----------

Bu Format C5-03 e Olmuyor, TeşekkürLeR... :oke:

----------Eklendi @ 13:24:24 ---------- Yazıldı @ 13:22:18 ----------

temayi hafıza kartına kurduysan arkadaşın dediğiı gibi yap kartı çıkarıp öyle aç. Açılırsa kartı pc ye takip o temayi sil.

Gerek KaLmadı Sorun DüzeLDi TeşekkürLeR... :oke:

SilentOne

SilentOne

Üye
iyi sorunu çözdüysen olay bitmiştir daqılın :D

sevimlibrad

sevimlibrad

Üye
bak arkadas temada sorun yok olsaydı bu görüntüleri almamıza imkan yoktu ve telefon hafızasına asla tema kurulmaz sanırım bunu iyi algılaman lazım çoğu temalarımda hatalar var diyenler yanlış kullanım yaptıklarından başarısız oluyorlar

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
bak arkadas temada sorun yok olsaydı bu görüntüleri almamıza imkan yoktu ve telefon hafızasına asla tema kurulmaz sanırım bunu iyi algılaman lazım çoğu temalarımda hatalar var diyenler yanlış kullanım yaptıklarından başarısız oluyorlar

Ben Snin Diğer Temalarınıda Kullandım Sadce Bi Bu Temanda Sorun Çıkmıştı Oda Telefondan Kaynaklanan Bi Hatadır O Zaman...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt