Arkadaşlar Bi Bakın Hele

Sponsorlu Bağlantılar

DefectoR

Konu Sahibi
Arkadaşlar Bi Bakın Hele
Selam arkadaşlar bende bir şişe efes pilsen marka bira var, şimdi diceksiniz ki ne var bunda... çok şey var geçenlerde burda bi topicte içinde kamış unutulan bi kola reklamı vardı elemanlar baya bi para istiyordu... bendeki birada da içinde ufak bi poşet parçası var ve hiç açılmamış bir şişe açılmadığı efes pilsen izmir fabrika müdürü tarafından da onaylandı ben biraya 150.000 ytl ücret istedim ama adam bana sana her hafta 10 kasa bira veriim dedi, saydı da saydı ama ben bira içmem ki :DD kabul etmedim bunu en son 120.000 ytl ye satacam... Aklınızda bulunsun, isteyen olursa izmire döndüğümde resimlerini de gönderebilirim...

slayer

Üye
:lol2: :lol2: :lol2:

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
peki bişe sorabilirmiyim...sen bira içmiosan onu nereden buldun???;)

DefectoR

Konu Sahibi
hovardaklık yaparken bizim kıza aldım bir kaç tane bi tanesi dikkatimi çekti attım arabanın bagajına :DD

D.T.O

Üye
yuhhh bilader naaaptın sen yaa, 150.000 ytl kafayı mı üşüttün sen :) 10 ytl ye satarsan kârdır sana.

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
Originally posted by DefectoR@Aug 25 2005, 11:07 PM
hovardaklık yaparken bizim kıza aldım bir kaç tane bi tanesi dikkatimi çekti attım arabanın bagajına :DD
[post=144632]Quoted post[/post]​
hımmm..iyi bakalım inandık diyelim:)inşallah satarsın :)pek sanmıyorum ama...satarsan artık bizide görürsün demi...tüm maxicep ailesini....

jackjack

jackjack

Üye
hadi bakalim döndün köseyi...

delimakina

Üye
bu yaz tatil parası çıktı hacı hatta kaç tatilparası

iOS Developer

iOS Developer

Üye
;;)
Originally posted by D.T.O@Aug 25 2005, 11:32 PM
yuhhh bilader naaaptın sen yaa, 150.000 ytl kafayı mı üşüttün sen :) 10 ytl ye satarsan kârdır sana.
[post=144669]Quoted post[/post]​
10 ytl mi adam 120.000 ytl den bahsediyor ....bu arda arkadaşım imzanı değiştirirsen iyi olur...o üç harf bir gurubun simgesidir...lkutfen dalga gecmeyelim....

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Yaw ne garip.Ben bundan 8 sene öncede marketten yedigün aldım ve şişenin içinde karınca vardı. :D demekki onu satsak şimdi ev almıştık. :haha:

delimakina

Üye
valla abi bundan sora bakkalı karantinaya çekecem yarı yarıya bölüşürüz artık

UndeRqRo.uNd

Üye
satarsın sen :huhu:

delimakina

Üye
yoksa sende bakkal işiylemi uğrasıon :)

S1FR3K1R1C1

Üye
hayırlı olsun bizlere döndük köşeyi maxicep ailesi :D :kop:

DefectoR

Konu Sahibi
Originally posted by UndeRqRo.uNd@Aug 26 2005, 05:10 PM
satarsın sen :huhu:
[post=145319]Quoted post[/post]​
Satacam ve sattığım para ile sana güzel bi pc alacak DefectoR abin oke ;)

Bi holding sahibi ile iletişim halindeyim zaten

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
defector holding sahibi oluyo haa.yaf bizzede bi iş werirsin haa..bende hep bize istiyorum demi...:D

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Yaw benim anlamadığım olay biranın içinde poşet parçası varsa bunun değeri niye artıyor, aynı soru içinde kamış unutulan kola içinde geçerli lütfen bana bi anlatın şunu :wacko:

DefectoR

Konu Sahibi
kardeş o firma için kötü bi etikettir...

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Sen bu birayı sattın mesela, Senin sattığın adam bunu napacak ki oda başka birinemi satacak şişeyi :D

DefectoR

Konu Sahibi
yok öyle deil kardeş, böyle parasını salakça şeylere harcıcak sazanlar bunlar... o ne yapacak kendisinin 120 m kare şarap mahzeni var oraya koyacak koleksiyonlarına

Üst Alt