arkadaşlar bi bakarmısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

jublomo22

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bi bakarmısınız?
arkadaşlar bn saatlik vodemnet yapıp her zamanki gibi youtubeda video falan izliyodum neyse saatlik vodemnetin şöyle bir özelliği var;1)saat 15.00 da saatlik vodemnet pakitini yaptıysan 16.00 da doğal olarak net paketi bitiyor fakat 16.00 olmadan 10 dk önce(yani 15.50de) uyarı mesajı geliyor net paketiniz 16 da bitecek diye 2) ikinci olarak tam saat16.00 da net paketimiz bittiğinde internet kullanıyorsan veri akışı kesiliyor ve öylece kalıyordu yani 16.00da nette dolaşırken net paketi bittiğinde otomatik olarak veri akışı kesiliyordu (benim bu zamana kadar yaptığım saatlik vodemnette hep böyle oluyordu) fakat 1 hafta kadar öncesinde ben youtube da video izlemeye dalmışım ne olsada dedimki 10 dk önce uyarı mesajı gelcek fakat uyarı mesajı gelmedi ve video sonlanınca bi baktımki tl eksiye düşmüş ve hiç uyarı mesajı gelmemiş (tabi bu sırada saat 16.00 ı geçmişti) sonuç olarak benim tl gitti uyarı mesajı gelmediği için ben bunu nereye şikayet edebilirim söyleyebilirim paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Üst Alt