Arkadaşlar Benim Durum Vahim Galibamms şifresi Ile Ilgili

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Benim Durum Vahim Galibamms şifresi Ile Ilgili
arkadaşlar benim durum vahim galiba.hemen konuya giriyorum.
ben hafıza kartın şifresini mesut diye yapmıştım.sonra değiştirim dedim.eski şifreyi girdim kabul etti.yeni şifreyi yazdım.tamam dedim bi hata oluştu terar deneyin dedi.ben de denedim eski şifreyi yazıyom olmuyoo.yeni şifreyi yazıyom lmuyo.en eski şifreleri yazdım gene olmadı.o mms şifre kırma programını kurdum.orda mesut diye yazıyo.denedim yine olmadı en sonun da kilitlendi kart.artık o mms şifre kırma programın da da failed yazıyo şifre için.o dediğiniz selequ da c/system/mms gibi bişey varya o işi de yaptım orda da mesut yazıyo ama değil.başak fikri olan varsa lütfen söylesin.acaba gitti mi benim 256mb hafıza kartım

izzet

Üye
başka bir tele takmayı format atmayı dene tam olarak bişi diemicem ama kart reader da belki çözüm olabilir

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
başka bir tele takmayı denedim.format çekersem telefona yanlızca tel hafızası gider ama yine bu benden ister ki şifre.başka çözüm yok mu

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Telefoncular kırıyor şifreyi ama nasıl kırıyor bilmiyorum onlara yaptırabilirsin..

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
TELEFONCU FİKRİ DE İYİ FİKİR AMA BEN TELEFONCUYA GİTSEM MAXİ cepe yazmazdım.burdan halledemezmiyiz.

bjknemesis

Üye
sitede mmc şifre çözme programı var tabi bide card reader lazım10-15 milyon civarı işini görörsün

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
senin mms şifre çözme dediğin MMCPasswordFinder olmuyo mueğer o ise onu denedim.şifreyi de buldu ama yanlış şifre.yazıyom yanlış diyor.senin dediğin bi programın linkini verebilirmisin.bi bakayim.

bjknemesis

Üye
<div class='quotetop'>(perkon &#064; Nov 24 2005, 04&#58;49 PM) [post=214187]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
senin mms şifre çözme dediğin MMCPasswordFinder olmuyo mueğer o ise onu denedim.şifreyi de buldu ama yanlış şifre.yazıyom yanlış diyor.senin dediğin bi programın linkini verebilirmisin.bi bakayim.
[/b][/quote]

bende bu programdan bahsettim am bi ayacip nasıl bulamaz bi bakıyım bulursam haber veririm

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
abi senin dediğini anlıyorum ben o programı denemiştim eskiden oluyo du.ama şuanki durum farklı.ben tam şifreyi değiştirirken yanlış dedi.ondan sonra bi daha girdim olmadı.MMCPasswordFinder da da benim yeni yapmak istediğim şifre yazıyo ama daha tamamlanmamıştı şifre değişimi o yüzden olmadı.ben boşyere demiyorum benim durum vahim diye.ben şimdi telefoncuya götürsem eminim o da yapamayacak çünkü onlarda bizim gibi düşünüyo.ama sağol abi uğraştığın için bu konuyla o da güzel.ama yine de bikaç fikir daha bulursanız çok sevinicem.

pasa

pasa

Üye
senin karta yeniden format atılması lazım ama bunu sadece telefoncularda yaptırabilirsin ve bunu yapabilen çok fazla yer yok galiba başka türlü halletmen imkansız

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
abi ben kartı biçimlendirdim biçimlendiriliyor dedi ama çok kısa sürdü herhalde biçimlendirmedi.5sn bile sürmedi256mb kara o kadar kısa sürede çekemez herhalde.ben yine de şu telefoncuya gidim bi bakim ama sanmıyorum yapabileceklerini.

nebiege

Üye
arkadaşlar ben n73 te format atabildim süper hafıza kartım kurtukdu inşallah sizde çözersiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...