arkadaslar ben lise mezunuyum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gölgekay

gölgekay

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar ben lise mezunuyum
arkadaslar benim zamanımda ilkokul mecburi idi ve ilköğretim yoktu her neyse okula bi başladım tabı sevınclıyım heyecanlıyım okula gıdıyorum artık buyudum havası var ustumde sonra ılk bı kac gunden sonra bize bi kıtaplar alındı milli egıtımın kıtaplarıymıs.kıtabı elıme aldım butun okuma hevesım kactı cunku verılen kıtabın ustunde OKU-MA , YAZ-MA kıtabı yazıyordu bende dedıklerını yaptım okumadım yazmadım sonrada ben suclu oldum nıye okumadım ama yenı anladım bıze o zamanlar neden o kıtapları verdıklerını baksana okuyanda aynı okumayanda mıllet yıllarca eömek verıyo bız hıc bısı yapmıyoz ama o adamla aynı konumdayız yanlıs ama bakalım ne zaman duzelecek:bigstar:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Oku[ma] Yaz[ma]:kop:

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
bana öğretmen ÖRNEK dediğinde ördek mi derdim :ehe hatta yazarken bile ördek diye yazardım :kop: tabi hoca ördek dedikçe sinirlendi deftere de ördek yazdığımı görünce sinirden patladı bana bayağı söylenmişti :D

mat-rock_58

mat-rock_58

Üye
bana öğretmen ÖRNEK dediğinde ördek mi derdim :ehe hatta yazarken bile ördek diye yazardım :kop: tabi hoca ördek dedikçe sinirlendi deftere de ördek yazdığımı görünce sinirden patladı bana bayağı söylenmişti :D

:ehe:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt