Arkadaşlar bakmadan geçmyin lütfen yardım edin (6700s Genel sistem hatası alıyorum )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yusuff68

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bakmadan geçmyin lütfen yardım edin (6700s Genel sistem hatası alıyorum )
telefonu alalı 2 hafta oldu 6700s baya bi kurcaladım tabi ve dün bi sorunla karsılaştım galeriye girdiğimde görüntülerde bulunan 3 tane görüntü bozuk gözüküyo sil dediğimde ise genel sistem hatası diye bi hata veriyo sizin dediğiniz gibi *#7370# yapıyorum telefona eski ayarlarına dönecek diyor güvenlik kodunu giriyorum kapanıyo acılıyo ilk günki haline dönüyo ama gel gelelim galerideki resimler gitmiyo sil diyorum yine aynı hatayı veriyo formatlama işlemini 6-7 kere yaptım fakat hep aynı sonucla karılastım yardımınızı bekliyorum :ağlarım::ağlarım:

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar lütfen yardm edinnn

gunes62

Üye
telefonu alalı 2 hafta oldu 6700s baya bi kurcaladım tabi ve dün bi sorunla karsılaştım galeriye girdiğimde görüntülerde bulunan 3 tane görüntü bozuk gözüküyo sil dediğimde ise genel sistem hatası diye bi hata veriyo sizin dediğiniz gibi *#7370# yapıyorum telefona eski ayarlarına dönecek diyor güvenlik kodunu giriyorum kapanıyo acılıyo ilk günki haline dönüyo ama gel gelelim galerideki resimler gitmiyo sil diyorum yine aynı hatayı veriyo formatlama işlemini 6-7 kere yaptım fakat hep aynı sonucla karılastım yardımınızı bekliyorum :ağlarım::ağlarım:

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar lütfen yardm edinnn

:ağlarım::ağlarım::ağlarım:

sew7en

sew7en

Üye
mmc kartını cıkar daha sonra bılgısayarına nokıa ovi suite programını ındır kur program türkce zaten yazılımı güncelle yazılım guncellendıkden sonra format cek düzelir olmazsa 6700s telefonu servıse gonder :bye2:

istersensor

istersensor

Üye
virüs bulaşmış sewen arkadaşımızın dediği gibi... sorun kellede yani telefondaysa suite programını kullan ...yok hafıza kartında ise o dosyalar, haffıza kartını biçimlendir gecer .. Geçmiş olsun .. sorun devam ederse özelden mesaj at yardımcı olrum.. :evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt