Arkadaşlar bakarmisiniz acill !

• 18 Mart 2013
  • 677 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tavsiye etmem herşeyin orjinali en iyisi. Sonradan sorun çıkıp çıkmayacağını bilemezsin. 400 liraya kullanışli bişey ariyorsan 150 daha köy 3gs al derim

2. Bu tip replika telefonlarda dokunmatik ekran bazen pimapenmatik çıkıyor. Birde telefonun RAM miktarını göremedim. 512 mb ram büyük olasılık ve bu android sürümüne az gelir.

3. Bu da soru işareti uyandırıyor. Sürüm belli değil ram belli değil. Birde 3 5 ay garantisi var. Saçma geldi bana. Tavsiye etmeyelim alırsan sonra bize hos olmayan dileklerin gelmesin

4. Estağfurullah kardeşim ben 701 den sıkıldım artık başka bi telefon kullanmak istiyorum ne yapmalıyım sence

5. 701 bilmiyorum ama bende one x var onu satıp 500 civarı kullanışlı bi telefon dusunuyodum en iyi 3gs buldum

6. Maximum bütçe ve kullanım amacınız ne olacaktır. Ona göre tavsiye yapalım.

7. O telefon hic bi ise yaramaz , satmak istesen satamazsin bile kimse almaz teplika mal, alanda kullanmaya mahkumdur

8. Sakın yapma...

9. Görünüşe aldanma ,işlemcileri kamera özelliklerini pek önemseme gelen cihazda VGA görünüşünde bi kamera çıkıyor güya 8mp :) ,O Kadar para verceğine orjinal ürünün düşük modelini al ,ama replika alma derim ben :oke:

10. one x e üstüne para verebilirim 3gs ile 701 i karşılaştır öle düşün kardeşim benim teli herhangi bi telefoncu 400 e sayıyo bide onlar yüzde 300 kar veriolar kendilerine :D

- - - Eklendi - - -

SAĞOLASIN KARDEŞİM

- - - Eklendi - - -

Kısaca anlatıyım kardeşim ben nokia kullanıyorum 7 senedir nokiadaki amacıma ulaştım herşeyi yaptım cfw felan artık android ios xperia felan kullanmak istiyorum ama hangisi iyidir mantıklı takası yapabilirmiyim o konuda kendime güvenmiyorum 3gs ye baktım rahat takas edebilirim ama özelliklere bakınca dağlar var arada xperia serisi hoşuma gidiyor android de güzel adamın teki wildfire s veriyodu almadım tkasa ne yapmalıyım sence kardeşim ? istediğim özellikler iphone gibi şık ram felan orta düzeyde bişey arıyorum

11. ŞOK FİYAT GALA S3 379 TL16GB 8MP 3G ANDROİD 1GB RAM 1400 GHZ HIZ - 110340748 O ilan detaylı değil,istersen birde bunu incele.

Genelde bu videodaki gibi oluyorlar.: Samsung Galaxy S3 Replika Android - YouTube

Yani senin seçimin.Xperia ray felan da alabilirsin.Kameraları denilen gibi ama VGA kadar da düşük değil.Diğerlerine göre garantili.Müzik kalitesini bilemem.Ama xperia ray'de müzik+kamera+sosyal ağ kalitesini hissedersin.Genede sen bilirsin,fiyatına göre iyi telefonlar.

12. bence iyi kardeşim dokunmatiği felan ?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 05:38