arkadaşlar bada 2.0 tam sürüm çıktı mı?

Sponsorlu Bağlantılar

elvan1993

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bada 2.0 tam sürüm çıktı mı?
arkadaşlar bada 2.0 sürüm çıktı mı? Yada nezaman çıkıcak?

miown

Üye
ekim' de avrupa' da çıkacak deniyor, Türkiye' ye gelişi galiba yılsonunu b :)lacak, ml ile ekim' de yüklenir ama :)

gizli99

Üye
resmi sürüm hakkında bir şey demeyeceğim ama yeni test sürümü çıksın diye bekleyen, sabırsız badacılar samfirmware i kızdırdı. :)
twitter üzerinden sürekli "yeni bada 2.0" romu ne zaman çıkacak diye soran kişiye, "yakında çıkacak dedik. yakında kelimesi ucu açık bir zaman belirtiyor, artık sorma" gibi bir cevap yazdılar..

miown

Üye
bi de dövselermiş :) yakında diye diye 1.2 Türkiye romun halini de gördük.

elvan1993

Üye
    Konu Sahibi
of ya bi çıksada artık kullansak inşallah ekimde bari yükleyebiliriz bide arkadaşlar hani siz ekimde avrupada çıkaak demişsiniz ml ile yükleriz demişsiniz ya ben servise götürsen yüklerler mi? yoksa resmi sürüm türkiyeye gelmediği için yüklemezler mi?

furkey

Üye
of ya bi çıksada artık kullansak inşallah ekimde bari yükleyebiliriz bide arkadaşlar hani siz ekimde avrupada çıkaak demişsiniz ml ile yükleriz demişsiniz ya ben servise götürsen yüklerler mi? yoksa resmi sürüm türkiyeye gelmediği için yüklemezler mi?

tabii ki de yüklemezler sonuçta başka bir ülkenin sürümü buradaki servislerin sorumluluğunda değil

miown

Üye
zaten ellerinde 2.0 olur mu o da kuşkulu, çünkü Türkiye sürümü değil birkere.

phoe

Üye
zavallıcıklar Türkiye ye de bada 2 nin yıl sonunda gelceğini zannnediyolar :) :) bi anlayamadınız daha (:

kukumaw

kukumaw

Üye
avrupada çıkacak tarihte Türkiye içinde çıkacaktır. zira kies hariç tüm samsung yazılımlarında TÜRKİYE avrupa kategorisinde

furkey

Üye
avrupada çıkacak tarihte Türkiye içinde çıkacaktır. zira kies hariç tüm samsung yazılımlarında TÜRKİYE avrupa kategorisinde

hayır avrupaya çıktıktan sonra Türkiye ye çıkıcaktır. Ama avrupa fw sini ml ile yükleme olanağımız var...

grafikedy

grafikedy

Üye
heee çıktı çıktı :D aha bak sıcak sıcak. Paketleyimi yoksa eldemi yiycen :D:D:D

Lynchey

Üye
ahahahaha :D:D:D:D kaynatıo adam

kdr1903

kdr1903

Üye
geçin makaranızı ben bada 2.0 kullanıorum çok kullanışlı ve harika social hub face msn messenger fln müthiş çok güzel ve kullanışlı bi arayüzüne sahip.. bada 2.0 harika arkadaşlar ha-ri-ka!
1 aydır kullanıyorum hiçbir sorunu yok... :alkis

karavol

Üye
geçin makaranızı ben bada 2.0 kullanıorum çok kullanışlı ve harika social hub face msn messenger fln müthiş çok güzel ve kullanışlı bi arayüzüne sahip.. bada 2.0 harika arkadaşlar ha-ri-ka!
1 aydır kullanıyorum hiçbir sorunu yok... :alkis

tam sürüm değil dimi? yani beta versiyon çıkmış sanırım şuan sadece? yoksa tam sürüm mü sizinki? ve nasıl kurduğunuzu detaylı öğrenebileceğimiz bir bağlantı filan paylaşabilir misiniz? madem siz denediniz, aynı şekilde denemiş olalım bizlerde. :)

Üst Alt