Arkadaslar allah rizasi icin yardim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

celllllat

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar allah rizasi icin yardim
ben 100 metre otedekı bi yerden wreless yoluyla internet çekmeyi dusunuyorum arada 2 duvar var tavsiyelerınizi beklıyorum

restmod

restmod

Üye
Biraz zor o kadar mesafeden cekmen baya guclu bir anten lazim

sekajmer

sekajmer

Üye
çift antenli wireless aygıtları war 100m kadar çekiyor ama duvarı hesaplaman gerek

nalcam22

nalcam22

Üye
boşuna ugraşma türkiyede internet zate n yavas o mesafeden kaplunbağa hızında gezinirsin imkavarsa kablo al ama masraflk olur biraz

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
beyler 100 metre nedir ki gözünüzde büyütmüşsünüz.
açık alanda 200 metrede sorunsuz bağlantı kurabiliyorum ben.
ki yeni cihazlar . panel antenlerle falan karşılıklı 5 km kadar hız kayıpsız wifi kurulabiliyor. pahalı biraz :D
orta halli bağlantı için
orjinal AWUS036H yeter sana. ama insan yakınına bırakma enaz yarım metre mesafe olsun güçlü alet biraz.

celllllat

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar ben wreless yardımıyla 100 metre ötedeki marketten internet çekmeyi düsunuyorum arada 2 duvar var tavsıyelerınız neler yardım

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
bendende bi cihaz tevsiyesi sana ben aldım arada 3 duvar var tam cekiyor ınca ıuwa-150m açık alanda 1000 metre çekiyor...

bayon

Üye
çok Iyi bi wrilees adaptörü ile halledebilirsin

x-scarface

x-scarface

Üye
sinyal güçlendirici ile olabilir.

celllllat

Üye
    Konu Sahibi
bendende bi cihaz tevsiyesi sana ben aldım arada 3 duvar var tam cekiyor ınca ıuwa-150m açık alanda 1000 metre çekiyor...

peki kardesim modem kapalıykem wrelesle internet çeke bilirmiyım

ka_za

ka_za

Üye
Kendi gircegin yere kanlo cek bide router gerekiyodu heralde onu dagitmak icin tamamdir

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
farklı bölümlerde aynı konuları açmayınız konular birleştirildi tek konudan devam ediniz iyi forumlar :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt