arkadaşlar acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

sinanadsoy

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar acil yardım
arkadaşlar benim hattım vodefone bende s3 mini var geçen gün arkadaşla oturuyorduk onun telefonunda internet paketi yokmuş bende sınırsız internet paketi vardı ve telefonu wifisini açtım oda wifiden girdi yalnız +18 sitelere girmiş fixmobi diye bir yere üye olmuş ve benim telefonuma mesajlar gelmeye başladı
Haftalık 15 tl ile ücretlendirildin sınırsız video izleyebilirsin diye iptal etmek için iptal yaz yolla yazıyordu bende iptal ettim ardından bir daha mesaj geldi şöyle;
iGirls TV servisi icin 4,9 TL ucretlendirildin. Bilgi mesajlarini almak istemiyorsan HAYIR yazip 3699'a gonderebilirsin. Danisma02165785858
Bende hayır yazdım yolladım ve bana şöyle mesaj geldi;
Talebinizde hata olusmustur. Lutfen komutu yeniden giriniz.
Bende harflerin hepsini büyük yapıp HAYIR yazıp yolladım yine talebinizde hata olmuştur diye mesaj geldi ben bunu nasıl iptal edecem lütfen yardım edin

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
müşteri hizmetlerini aramanda fayda var oradan iptal edilebilr...

skylinegti

skylinegti

Üye
MOBILODEME KAPAT yaz 7878'e gönder hattından tl alamazlar tabi bundan sonra,mobil ödemeyi kapatmadan öncekileri mecburen ödeyebilirsin...

sinanadsoy

Üye
    Konu Sahibi
MOBILODEME KAPAT yaz 7878'e gönder hattından tl alamazlar tabi bundan sonra,mobil ödemeyi kapatmadan öncekileri mecburen ödeyebilirsin...

Yanlız ben cepnet250 kullanıyorum o da iptal olurmu

Üst Alt