ARKADAŞLAR!!! 5800 için tüm sorunlarınızı paylaşabilirsiniz ben de size yardımcı olurum...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SilentOne

SilentOne

Üye
hafıza kartında gelen kutusunda 2543 tane sms var gelen kutusuna girerken kasıyor nedeni ne olabilir sms geldiqindede mgelen kutusu hızlı açılıyor ama mesajı okumk için 2 sn bekliyom not :çihazın versiyonu 51

Dtn

Üye
2543 mesaj olduğundandır belki :ehe benimki de uzun mesajları açarken bekletiyor 2-3 sn kadar.seninkiyle alakalı değildir heralde.

deadlydesire

deadlydesire

Üye
valla kalibrasyon ayarlarım tam... aynı sorun devam edio

SilentOne

SilentOne

Üye
silsem mi silmnesemmi kararsız içinde baya onemli smsler var

sucer42

sucer42

Üye
MERHABA

büyük bir ihtimalle tercihlerden "genel"'i seçmelisin
sorunun çözüleceğini düşünüyorum

--------------- Ekleme ---------------

:nono: :nono: :nono:
4 tip insan vardı....
1.si 5800 üzerinden nokiayı kötülüyenler
2.si 5800 kullanmayı bilmeyenler
3. sü 5800 ı kullanamayıp samsung u iyileyenler
4. sü çevresine iphone u olup hava atanlar(forumda iphone kullanan arkadaşlar alınmasın sözüm meclisten dışarı

kardeş TARİFİN GÜZEL :evet: , FAKAT EFRADINI CAMİ VE AĞYARINI MANİ DEĞİL:bye2: (yani benim gibileri içermiyor)

ben 5800 kullanıyorum ve memnunum
:aha: :aha: :aha: :aha:

choqsuqar

choqsuqar

Üye
    Konu Sahibi
sil en iyisi

craig3535

craig3535

Üye
bu telefonun sorunu bitmez hergün yeni icat çıkarıyo başımıza:Dben geçenlerde handy tools yükledim harika bir görev yöneticisi ama tel sapıtmaya başladı ve diğer programlar hata vermeye başlayınca kaldırdım bu gübü pek çok sorun ortaya çıkıyor ama yinede 5800 bambaşka...

umuttsafak

Üye
Arkadaşlar sabah uyanırken cok sorun yaşıyorum 5800 beni uyandırmayı başaramıyor. Şimdi bende 5+1 hopörlör var. Düşündüm eğer telefonu kulaklık girişi ile ses sistemime bağlarsam ve sesini sonuna kadar açarsam alarm çaldığı an uyanmamam imkansız. Ama bunu yapmayı denediğimde alarm sesinin kulaklığa verilmediğini farkettim. Şimdi size sorum şu alarım çaldığı zaman alarm sesini hopörlerden verme ayarlanabilir mi LÜTFEN YARDIM DEVAMSIZLIKTAN KALMAK ÜZEREYİM.

agow

Üye
selam 5800 kulanıcıları ben 5 ay oldu telefonu alalı sorun bitmiyor ön mikrofon kulaklıgı ile muzik ses hoporler üst kısmında patlak we mesaj yazarken ekran ceviripde ters donuyor cevirmeden ters donuyor şarj yerinde ise bataryayı doldurduktan sonra acılması telefonun 1 dk weya 1.5 dakka arasında acılıp tekrar kapatılıyor ve tekrar acıyor

hyper_17

Üye
ben hafıza kartını biçimlendirmek istiyorum nerden yapabilirim bulamadım da:D nokia 5800 xpress music kullanıyorum

Dtn

Üye
Bilgisayara bağlayıp sağ tuş>biçimlendir yapabilirsin.ya da telde iken hafıza kartını açıp seçenekler>hafıza kartı seçenekleri>biçimlendir diyebilirsin.yalnız bildiğim kadarıyla hafıza kartı şifresi varken biçimlendirirsen kartın çalışmayabilir,o yüzden şifreyi kaldır önce var ise.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt