ARKADAŞLAR!!! 5800 için tüm sorunlarınızı paylaşabilirsiniz ben de size yardımcı olurum...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaytazgorki

Üye
Peki ozamn sagol yinede..

gözde_m

gözde_m

Üye
rehber çubuğu etkinleştiriyorum ama çalışmıyor kişi ekleyemiyorum tıkladığım zaman ekran gidip geliyor

Uploaded with

choqsuqar

choqsuqar

Üye
    Konu Sahibi
sen de saol kaytaz k.bakma

--------------- Ekleme ---------------

gözde senin tel baya kötüymüs tel. İn ekran bölümün de hata olmalı bence o tel. İ postala sen baya kötümüş 1 isine qöstermelisin

gözde senin tel baya kötüymüs tel. İn ekran bölümün de hata olmalı bence o tel. İ postala sen baya kötümüş 1 isine qöstermelisin

silver_cover

silver_cover

Üye
yeni güncelleme ne zaman çıkar acaba

Davulbaz

Davulbaz

Üye
Arkadasm Benm Kameranın Flaşı Sarı yanıyor Neden Olablr Acaba Yada Düzeltebilirmiym? Karanlıkta Flaşla Resm Cekemiyorm Sarı Aşırı Sekilde Belli Oluyo.. :S

servise götürüp değiştirebilirsin.kullanım arttıkça sarılaşır.eski versiyon telefonlarda yalnızca sarı yanar diyen olursa inanma.

hari_gs

Üye
ben bu aralar 5800 ı almayı düşünüyorum, o yüzden yardımcı olursan minnettar kalırım.
sorularım şunlar;
* dokunmatik ekranda oyun oynamak nasıl, yani bi futbol oyunu oynanabilir miyim, bi dövüş oyunu, normal tuşlu telefonla kıyasla nasıl, hangisi daha çok keyif verir ?
* 5800 kasa olarak sağlammı, yani düştüğünde, çok hasar alır mı, dayanıklılığı ne seviyede ?
* birisinden duymuştum, 5800 da ligtv, ve diğer normal kanallar izlenilir mi ? görüntü kalitesi ve donma durumları nasıl ?
* youtube, facebook gibi sitelerden video izlenilebilir mi ( indirip izlemekten bahsetmiyorum )
* rapidshare, hotfile gibi indirme sitelerinden, dosya indirebilir miyim ? çok uzun sürer mi, bilgisayarla aynı mı ?

tezgin

tezgin

Üye
pc suitle bilgisayarea bağlandığımda neden hafıza kartı hep dolu gözüküyor. anlam veremedim.hafıza kartını biçimlendirdim aynı sorun hala devam ediyor. depolama modunda böyle bir sorun yok.ilgine teşekkürler

memoli79

memoli79

Üye
kaydettiğim videoyu seyrederken ses de ksilmeler oluyor v51 den önce böyle birşey yoktu sebebini anlayamadım

choqsuqar

choqsuqar

Üye
    Konu Sahibi
silver onu tam olarak ben de blmyrm biln arkadşlara sora blrsin

hari hasar almıo fazla bu konuda denymliyim .d oyunlar qenellikle döwüş yarıs iyi tv izlenio mu denemedim radip shar fln dosya inio hızı int. Baqlı

sebebi sterio ile ilqili bas- tiz ayarı ile biraz dene burdan anlatımal cnkü isim de cix miş .d
KONUDAN MEMNUNSANIN TEŞEKKÜR ET BUTONUNA BASAR MISINI ? ;)

tezqin kardeş tel de her bölüme ayrılımış 1 hafıza war o bölüm dolu olabilir

tezqin kardeş tel de her bölüme ayrılımış 1 hafıza war o bölüm dolu olabilir

esafil05

Üye
flash lite 9

fedata

fedata

Üye
5800 için tüm sorunlarınızı paylaşabilirsiniz ben de size elimden qeldiği kadar yardımcı olurum!!! ;)

arkaşlar sorularınız her qün qüncel olarak bakılacaktır

arkadaşım ben telefona fw attım sonra navifirmden tekrar değiştirip eski orjinal haline getirdim.hangi rengi yükledim bilmiyorum fakat benm 5800 kırmızı(önceden kırmızıyı bulamamıştm ki halende bulmuş değilim.bunun için yardım istiyorm)şimdi kasım ayında gelmesi beklenen güncellemeyi kurduğumda diyelimki ben navifirmden navi turkeyi seçtim versiyon olarak..ee güncelleme yapınca turkey navi olarak mı güncellenecek telefonum yoksa turkey red mi ?? ki bana orjinal 5800 xm v 51 bulan ve atmama yardım edecek arkadaşa ne kadar tşk etsem az

hengur38

Üye
cihazımı pc ye bağlamadan yazılım güncellemesi yapabilirmiyim.yapılabiliyorsa nasıl yapılacağını detaylı olarak anlatabilirmisin.şimdiden teşekkür ederim.

endometozon

endometozon

Üye
calar saatı kuruyorsun ama calmıyor ?

gözde_m

gözde_m

Üye
sen de saol kaytaz k.bakma

çok sağol yaa xD moralim tavan yaptı xDxD

nazir88

Üye
netten video izleyemiyorum yardımını bekliyorum 5800

choqsuqar

choqsuqar

Üye
    Konu Sahibi
Henqur telle aldığın cd yi pc ne yükle orda internet üzerinden aradığın her şey olacaktır eğer cd yoksa LİNK:
MEMNUNSAN TEŞEKKÜR ET BUTANUNA BASAR MISIN :) TEŞEKKÜRLER

Endo tam olarak anlayamadım ama kurma yerin farklı olabilir şu yoldan kuracaksın MÜNÜ>UYGULAMALAR>SAAT>ALARM KUR (Bu arada ben de Giresunluyum :D)
MEMNUNSANIZ TEŞEKKÜR ET BUTONUNA BASAR MISINIZ :) TEŞEKKÜRLER...

Nazir kardeş video yu indirip izleye bilirsin zaten face den ve youtube tan indirile biliyor...
MEMNUNSANIZ TEŞEKKÜR ET BUTONUNA BASAR MISINIZ :) TEŞEKÜRLER...

hengur38

Üye
bende pc yok o yüzden sormuştum yinede çok teşekkürler.ayrıca ben cepten giriyorum teşekkür butonunu göremiyorum kusura bakma

deadlydesire

deadlydesire

Üye
bu telefonu 2 ay oldu alalı dokunmatiği mükemmel çalışıodu ama birden bire dün mesajlara bastıgımda ya da herhangi bir yere bastıgımda algılamamaya başka yerlere basmaya başladı acaba sorunum ne olabilir?

endometozon

endometozon

Üye
Henqur telle aldığın cd yi pc ne yükle orda internet üzerinden aradığın her şey olacaktır eğer cd yoksa LİNK:
MEMNUNSAN TEŞEKKÜR ET BUTANUNA BASAR MISIN :) TEŞEKKÜRLER

Endo tam olarak anlayamadım ama kurma yerin farklı olabilir şu yoldan kuracaksın MÜNÜ>UYGULAMALAR>SAAT>ALARM KUR (Bu arada ben de Giresunluyum :D)
MEMNUNSANIZ TEŞEKKÜR ET BUTONUNA BASAR MISINIZ :) TEŞEKKÜRLER...

Nazir kardeş video yu indirip izleye bilirsin zaten face den ve youtube tan indirile biliyor...
MEMNUNSANIZ TEŞEKKÜR ET BUTONUNA BASAR MISINIZ :) TEŞEKÜRLER...

tamam denıcem tesekkur edrım hemserım :)

Dtn

Üye
cihazımı pc ye bağlamadan yazılım güncellemesi yapabilirmiyim.yapılabiliyorsa nasıl yapılacağını detaylı olarak anlatabilirmisin.şimdiden teşekkür ederim.

telefondan *#0000#`yi tuşla,seçeneklerden yazılım güncellemelerini kontrol et de.varsa güncelleme burdan sonra uyarıları takip edersin :oke: şarjının dolu olmasına dikkat et yalnız.

bu telefonu 2 ay oldu alalı dokunmatiği mükemmel çalışıodu ama birden bire dün mesajlara bastıgımda ya da herhangi bir yere bastıgımda algılamamaya başka yerlere basmaya başladı acaba sorunum ne olabilir?

Muhtemelen kalibrasyon ayarların bozulmuş.menü>ayarlar>telefon>dokunma girişi>dokunmatik ekran kalibrasyonu`nu aç.oradaki noktalara dokun sırayla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt