Arkadaşlar 3230 Için Ne Söylemek Istersiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shoparr

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 3230 Için Ne Söylemek Istersiniz
fazla oyundu messengerdı programdı kullanan biri diilim iletişim öğrencisiyim kısa filmler falan yapılabiliomuş sanırım bi de mp3 önemlidir tabi kamera kalitesi de ayrıca tipi de karizma geldi biraz almayı düşünüyorum 6600 ım vardı ama önerileriniz yada düşüncelerinizi bekliorum sorunları yada artıları neler almaya değer mi tavsiyeniz var mı vs... çok sevinirim herkese kolaylıklar ha bide unutmadan 6260 üretilmiyor diolar aklıma kurt düştü yoksa baya ii bi telefon ne dersiniz seçminiz ne olurdu??

zzzzz

Üye
bence 3230 alma ses mono symbian yavas bunun yerine 6630 tavsiye ederim bence 6600 la 3230 arasında cokta bir ark yok ama 6630 stereo ses foto kalitesi daha symban 220 mhz cok hızlı 3230 a gore

teomanonur

Üye
bu yorum tamamen tarafsızdır arkadaşım dikkate almanı tavsiye ederim ben bir 6630 kullanıcısıyım ayrıca ankara üniversitesi iletişim fak. mezunuyum. şu an kardeşim lise 1'de okuyor ve tlfon istedi ben ona 3230 aldım çünkü tamamen bir lise öğrencisi telefonu 1 haftadır kullanıyorum inan bana 6630 dan sonra kağnı gibi deldi 6630'a göre artıları radyosu ve gece çekimi ve birazda ekran parlaklığı olabilir ama eksilerini söyleyeyim birinci sırada kalitesiz malzeme ve ergonomik olmayan tuş yapısı sonra kapağı açıp hafıza kartını çıkarayım derken yaşadığın kapağı kırma korkusu,daha sonra hızı,duraklamaları,açık hava çekimleri ve mp 3 kalitesi...şuan ikisi hemen hemen aynı fiyat sakın bi hata yapıp 3230 almayasın...

haylaz70

Üye
ARKADASLARIN SOLEDIGIYLE hıc alakası yok ben 3230 kullanıyorum ve cok memnunum cok guzel kardesım almanı ben tavsıye ederım artı kullanımı cok guzel

the_patriot

Üye
sakın 3230 alma !!!!! ne alırsan al ,donma olayı çok fazla, çok çok yavaş.şarjı çok az gidiyor

VoLo

VoLo

Üye
the_patriot arkadaşım katılıyorum.kesinlikle önermem.sürekli problem çıkaran bi telefon.sanırım bi serisi hatalı üretilmiş ama hala piyasada satılıyor.çok ince elemiycem ama görüntüsü önemli diyosan 7610 öneririm.karizmatik bi telefon(ben kullanıyorum diye sölemiyorum).yok performans lazım diyosan 6630 derim.zaten ikisinin de fiyatları aşağı yukarı aynı.karar senin

ghost_ysw

ghost_ysw

Üye
bende asla onermem 3230 u tamam kalıteli foto cekiyooo ama fotoları 2 saatte kayıt ediyoo benim icin cok koyo bi yanı bu fotoyu cektikten sonra yaklasık yelefonu 5-6 saniye sabit tutman lazom bi sure sonra insana cok koyan bi yanı bu 3230 un bence 6630 derim ikisinide kullandım... hem isletim sistemi hem ses kalitesi yonunden kesinkilke 6630 derim......

aztechno

aztechno

Üye
<div class='quotetop'>(sennnn ve bennn &#064; Feb 11 2006, 02&#58;01 AM) [post=276721]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ARKADASLARIN SOLEDIGIYLE hıc alakası yok ben 3230 kullanıyorum ve cok memnunum cok guzel kardesım almanı ben tavsıye ederım artı kullanımı cok guzel
[/b][/quote]

cepix

cepix

Üye
Ses yönünden çok kötü mono tek artısı radyosu ve kızıl ötesi

Bence 6630 ( Fiyatlar Aynı )

dumanoglu

Üye
<div class='quotetop'>(shoparr &#064; Dec 12 2005, 10&#58;39 PM) [post=226125]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
fazla oyundu messengerdı programdı kullanan biri diilim iletişim öğrencisiyim kısa filmler falan yapılabiliomuş sanırım bi de mp3 önemlidir tabi kamera kalitesi de ayrıca tipi de karizma geldi biraz almayı düşünüyorum 6600 ım vardı ama önerileriniz yada düşüncelerinizi bekliorum sorunları yada artıları neler almaya değer mi tavsiyeniz var mı vs... çok sevinirim herkese kolaylıklar ha bide unutmadan 6260 üretilmiyor diolar aklıma kurt düştü yoksa baya ii bi telefon ne dersiniz seçminiz ne olurdu??
[/b][/quote]
benim var.hayatımda kullandığım en dandik telefon.sesi sinek vızırtısı. yavaş çalışıyor.sürekli donuyor.tavsiye etmem..

pc_delisi

Üye
arkadaslarım bende 5 aydır 3230 kullanıyorum ve cok memnunum neden dersenız mesele 6630 la yanyana koyuyorum yavas demıstınız deılmı 3230 a hayır deıl 6630 da 500 e yakın foto var dıyelım 3230 da ıse 1250 adet foto var(benımkınde) 6630 5 kusur dakıkada acıyor 3230 ıse 10 sanıyede arada kı far bu ve dahası az ses yapıyor dıyorlar asla kabul etmıyorum 6630 ve dıgerlerınden bıle daha fazla ses yaptırabılıyorum ayrıyetten telefona mp3 yuklememe gerek yok nedenmı cunkı radyoru var ve stereo ve dıger symbıan v.b seylerdede hızlı arkadaslar benım soylıyeceklerım bu kadar ıstersenız almayın bu arada GÖRÜNTÜ KALİTESİDE 6630 DAN DAHADA İYİ bunuda soylıyeyım...

erdem1432

Üye
dostum bende 3230 kullanıcısıyım ama bıktım billahi.istediğim gibi müzik dinleyemiyorum sesi o kadar azki anlatamam sana sakın ha bi hata yapayı deme

cepix

cepix

Üye
Yorumlardan belli 3230&#39;un iyi,kötü olduğu

LowesTime

LowesTime

Üye
3230 kötü olmasindan yana kullanişli degil tuşlari felan cok cabuk bozulcak şeye benziyor tuşlar cok sert we ses berbat telofon yavaş ama 6630 almani tavsiye ederim cok ii bi alet bu arada radyo yok onda okadar

carirt

Üye
telefonda ses diyorsanız 3230 sakın sakın sakın almayınnnnnnnn 3230'u sattım 6630 aldım kulaklarım bayram etti birde 3230 yavaş telefon insan kanser olur valla

denizyalcin

denizyalcin

Üye
3230 bence hiçbi işe yaramaz...

derbedero

Üye
6630 un tipi çok nahoş + radyo yok + kızılötesi var mı bilmiyorum.. galeriye giriş , hafıza kartı ve tel hafızası aynı şeyde gösteriyo.. neyse çorba etmeyelim

denizyalcin

denizyalcin

Üye
6630 çok harika bi tel bence...3230 fiyasko oldu ya...

lossalive

Üye
Bende 3230 var 1 senedir kullanıyorum tek kötülüğü sesi mono ne donuyor nede yavaş çalışıyor.. Tüm yaptıklarıma dayanabilen tek telefon + hala banamısın demedi felaket memnunum. 6630da radyo ve kızılötesi yok ayrıca kocaman telefon ve özellik yok 3230un artıları daha fazla. Yiğidi öldür hakkını yeme ;) Radyo stereo sesi normal düzeyde ne az nede fazla. Sonuçta bu bir telefon ses sistemi falan değil.. Bana sorarsan sesin mono olması önemsizse senin için (radyoda stereo) hem bunda joistik var 6630da yok. Al derim tek dikkat etmen gereken made in germany olsun...

Gs19050

Üye
Bence olumsuz tam bir rezalet özellik olarak güzel fakat çok sorunlu telefon bir jarş 24 saat gitmezmi?...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt