arif erdem sahalara veda etti.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuubi

Üye
    Konu Sahibi
arif erdem sahalara veda etti.
Türk futbolunun en kariyerli isimlerden Arif Erdem, aktif futbolculuk yaşantısını noktaladığını açıkladı.

Galatasaray ve milli takım formaları altında sayısız başarılara imza atan, sarı-kırmızılı kulüpte birçok şampiyonluk ve kupa sevinci yaşayan Arif, kendisine gelen birkaç teklifi cazip bulmayarak, futbolu bırakma kararı aldığını söyledi.

Galatasaray Kulübü, 33 yaşındaki Arif Erdem’in sözleşmesini Bülent Korkmaz ile birlikte sezon başında yenilememişti.

ibonline

ibonline

Üye
yeter olsun art1k ben 12 yasindaydin arif vardi suan 24 yas1ndayim hala arif var

yuubi

Üye
    Konu Sahibi
bir Galatasaray'lı olarak Arif Erdem'in Galatasaray'a büyük yararlar sağladığı kanısındayım gençlerin yolunu açıp Türk futboluna yeni yıldızlar kazandırmak adına en doğrusunu yaptığını düşünüyorum.

abuvice

abuvice

Üye
evet. iyi bir futbolcuydu.. gs ya çok faydaları oldu. özellikle ceza sahası içinde kendine has düşüş sitillerini ölene kadar unutmam :D

glegend89

Üye
Originally posted by abuvice@Sep 5 2005, 01:59 AM
evet. iyi bir futbolcuydu.. gs ya çok faydaları oldu. özellikle ceza sahası içinde kendine has düşüş sitillerini ölene kadar unutmam :D
[post=155114]Quoted post[/post]​
"merhaba ben arif, saba televizyonlar çok güzel, gerekmez tarif" diye bi reklamı vardı, daha çocuktum

don_juan

Üye
türk futboluna verdiği hizmetlerden dolayı kocaman bir teşekkürü hak ediyor ama sonunda türkiyede değerden düştü her türk futbolcusunun olacagı gibi hüzünlü bir veda oldu hep kırgın ayrılmak taraftarıda üzüyor

lastsmileegs

Üye
ohhh be kendini yere atacak adam kalmadı

blue_hangman

blue_hangman

Üye
her futbolcunun kaderi gibi arifte artık futbolu bırakmak zorunda çünkü gençlerin önünün açması gerekiyo

m.ozan

m.ozan

Üye
Originally posted by blue_hangman@Sep 5 2005, 11:02 AM
her futbolcunun kaderi gibi arifte artık futbolu bırakmak zorunda çünkü gençlerin önünün açması gerekiyo
[post=155209]Quoted post[/post]​

bence de.bence bir isi kariyerinin zirvesinde bırakmalısın iyi hatırlanmak için.

abuvice

abuvice

Üye
katılıyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...