Arif Erdem nooldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
Arif Erdem nooldu
"Dubai'den teklifler var"

Galatasaray'ın yeni sezon için kadroya almadığı emektar futbolcu Arif Erdem'e Dubai yolu gözüktü. Arif Erdem, Dubai'den birkaç kulüpten transfer önerisi aldığını vurgulayarak, ''Bu kulüplerle görüşmeler sürüyor. Anlaşma sağlayamazsam futbolu bırakacağım'' dedi. Galatasaray'ın yeni sezon öncesi sözleşme yenilemediği golcü futbolcu, şu anda tatil yaptığını ve durumunun 1 hafta içinde kesinlik kazanacağını söyledi.
**AA**

Caine

Caine

Üye
hey gidi ariffffffffff heyyyyyy. yıllar önce fatih terim oyunun son 30 dakikasına doğru sahaya bir surerdi ortalık toz duman :'( gecekondu golcüsü lakaplıdır. çooooooook severdim çoook. emeğinin karşılığı bu olmamamlıydı :vur:

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
arif galatasarayın en emektar oyuncularından birisiydi...şimdi dubailere gidecek haaa..

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
eeeeeeee
her yolun bi sonu vardir

hidayet

hidayet

Üye
emektar futbolcularimiz hep böyle harcaniyorlar alacaklari karsilik bu olmamali :nono: :'(

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ama bazılarıda en iyi yerde bırakmayı bilsnler!
bu yasa gelmişsn ei kotu bi kariyern war nie 3.lig takımlarnda kendini olduresn ki?

Roy

Roy

Üye
Bülent bile daha hala sadece milli takımı bıraktım diyo..40 yaşındamı bırakacak bu adamlar futbolu?

kikaksk

kikaksk

Üye
arif erdemin bu hale düşmesi cok utank verici ama arif daha 2 sene daha oynar dubai de oynasın hem para var türkiyedede iş yapar ama kendisi bilir ama türkiyenin en büyük golcülerinden bi tanesiydi...

maximaxi

Üye
arif galatasaray tarihinde hiç iyi oynamamıştır bunu idda ediyorum fakat tabiki iyi oynadığı maçlar vardır ama genel olarak hiç iyi oynamamıştır, herkes biliyor galatasaray arifi üstün yere atma tekniğinden dolayı saklamıştır bu kadar sene

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Üstün yere atma tekniği :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt