Ardaslar Tafsiye

Sponsorlu Bağlantılar

askımm

Üye
    Konu Sahibi
Ardaslar Tafsiye
ark bn pc knusun da acemiyim su sistem me bkar misnz intel core i islemci i kac bilmiyorum 2 cb drr 2 ram desdekli 160 cb hdd anakart ggabyt tru ekran karti 250 mb yukseltle blir ... tabi . fiyat 250 tl sadece kasa oyun derseneiz .. cs den baska bi oyun oynamiyorum ve internet evm de internet var bsna ftura oduyorum cepde para kisitli 400 kadar sadece. kasa lazim yardimm lutfnn bu sisteme bu para iyi mi az mi cik mu ???? tks

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
400 TLye Adam Akıllı Bişey Alırsın Dostum Core 2 DDR2 Ramli Filan

askımm

Üye
    Konu Sahibi
bu dusukmu mesela sle bse slim pentium 4.20 1 cb ram 250 mb ekran karti 200 cb hdd asrock anakar ddr2 ram smdi oo sistm bu sisteme gre nekadar fark eeder onu merak ediyorum acikcaci .....islemci .3.20 pardonn

szqn55

szqn55

Üye
kardeşim işi ustasına bırak sen pc topla paran varsa paran yoksa okadar olur

askımm

Üye
    Konu Sahibi
tsk ark nse bi bkalim ya bu byram pc ayrlim dcekti.m :) sag olun bi bkamm :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Pek Bİşey Tutmaz Bu Sistem Başka Yere SordurAdamlara Bu Oyunu Oynuycam Deme Düşük Parça Verirler

askımm

Üye
    Konu Sahibi
hmm tmm ama bu oyunu kaldrr hralde bn zaten orda incelicemm cpuz den felann '( evet blgi sayarcilar gercektn cokk uc keatci oluyolarr :)baska yerlere de bakm mesela bna 400 tl sadece kasa ne onere blirsiniz arkdaslar ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Adama Bütçe Bu De Birşeyler Ayarlar Burada 350 TL Ye Filan Güzel ŞEy Toplarsın

askımm

Üye
    Konu Sahibi
saol ark dasm ayn olay pc den anlayan brni blmak illaki iyi bse dsurururuz.. bkalm bi kwc yre sorarm gne :)

Uhops

Uhops

Üye
2. el en iyi olur bence.

szqn55

szqn55

Üye
kardeş bnm leptobu satim sana 500 liraya dediğinden daha saglam

askımm

Üye
    Konu Sahibi
ark ii bi pc dsurdum ddr3 ram desdeklı bı pc 500 cb hdd 2 cb ddr3 ram intel pentium dual core e6700 işlemci bu sıstem nasll 1 cb ekran kartı ati

Üst Alt