Arda'dan net karar !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
India

India

Üye
    Konu Sahibi
Arda'dan net karar !

Arda'nın transfer dosyası dün akşam İmparator’un tek cümlesiyle bir daha açılmamak üzere kapandı.

G.Saray Kaptanı’nın yılan hikayesine dönen transfer dosyası dün akşam İmparator’un tek cümlesiyle bir daha açılmamak üzere kapandı.

Terim: Sen benim oğlumsun kalmanı istiyorum'

G.SARAY’DA ligin başlama tarihinin 9 Eylül’e ertelenmesinin ardından Fatih Terim oyunculara bir haftalık izin verirken o mini tatil de dün bitti. Fakat asıl gelişme antrenman öncesi yaşandı. Gidiyor mu, kalıyor mu diye sürekli polemik konusu olan Arda Turan transferi bu sefer kesin olarak rafa kalktı. İdman öncesi Fatih Terim 10 numarasını kenara çekti ve aralarında şu diyalog geçti;

Terim: Kaptan, yine transfer haberleri ortalıkta dolaşıyor kötü etkilenmeni istemem.

Arda: Hocam bunlardan artık bıktım usandım. Siz ne derseniz o olacak. Bundan emin olun.

Terim: Arda, sen benim evladımsın senin burada kalıp bu formayla tarihe geçmeni istiyorum.

Arda: Tamam hocam, kesinlikle kalıyorum artık bu karardan dönüşüm yok.

Böylece sarı-kırmızılıların 2010-2011 sezonu öncesi en büyük kozu, Terim’in söylediği gibi ‘Aslan yolundan’ şaşmadı ve seneye de TT Arena çimlerine takımının kaptanı olarak ayak basacak.

ÖTE yandan Florya Metin Oktay Tesisleri’nde dün yaptıkları antrenmanla yeni sezon hazırlıklarına devam eden sarı-kırmızılılar taktik ağırlıklı çalıştı. Ülkelerinin milli takımlarında bulunan Johan Elmander ve Milan Baros ise çalışmalarda yer almadı.

arslansem

arslansem

Üye
Adamsın :pro:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bu sene de kurtulamadık ...Bıktık şu Arda haberlerinden yahu .. Futbolundan çok medya da boy gösteren biri.
Demiştik ,bu adamı kimse almaz diye ..!

Hani Chelsea , A.madrid vs vs ...

India

India

Üye
    Konu Sahibi
a.madride gidiyodu zaten vazgeçti

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Her sene gidiyor zaten ...

Atakan

Atakan

Üye
Biz senden bıkmadık Arda. Umarım çok daha uzun yıllar takımımızda kalırsın. Bu arada haberi yazan arkadaş ortam dinlemesi yaptı heralde..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...