Aramızda Söz Yapıcaz Yüzük Konusunda Yardım Eder Misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
Aramızda Söz Yapıcaz Yüzük Konusunda Yardım Eder Misiniz?
2. Senemize giren bir ilişki var ve sevgilim üniversiteye gidecek ben seneye şansımı tekrar deneyicem aramızdaki mesafe uzak olacak o yüzden aramızda söz yapmaya karar verdik

Konu hakkında yardımcı olur musunuz?
Yüzük tercihleri nasıl olmalı?
Vs vs

esmeran3

esmeran3

Üye
2. Senemize giren bir ilişki var ve sevgilim üniversiteye gidecek ben seneye şansımı tekrar deneyicem aramızdaki mesafe uzak olacak o yüzden aramızda söz yapmaya karar verdik

Konu hakkında yardımcı olur musunuz?
Yüzük tercihleri nasıl olmalı?
Vs vs

Kardeşim öncelikle hayırlı olsun ,

Kendine Sade bir model Yengemize de Taşlı bir model bakabilirsin. Birbirinin Erkek ve Kadın olanı yani.
Kuyumcuya git en iyisi burdan kimse sana tam net bir bilgi veremez.
Dediğim gibi kendine sadece Sevgilinede Taşlı model.

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim öncelikle hayırlı olsun ,

Kendine Sade bir model Yengemize de Taşlı bir model bakabilirsin. Birbirinin Erkek ve Kadın olanı yani.
Kuyumcuya git en iyisi burdan kimse sana tam net bir bilgi veremez.
Dediğim gibi kendine sadece Sevgilinede Taşlı model.
Eyvallah kardeş. Yalnız kendi aramızda olacağı için abartılı bişey almaya gerek var mı yani aileler olmayacak bişey olmayacak sizce nasıl olmalı kızda sade ama güzel bişey olsun istiyo

canko13

canko13

Üye
Gümüş yüzük

esmeran3

esmeran3

Üye
Eyvallah kardeş. Yalnız kendi aramızda olacağı için abartılı bişey almaya gerek var mı yani aileler olmayacak bişey olmayacak sizce nasıl olmalı kızda sade ama güzel bişey olsun istiyo

En güzel gümüş yüzük olur . Arkadaşın dediği gibi AİLELER bilmeyecekse abartıya gerek yok güzel gümüş ve altın işlemeli yüzükler var ;)

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
En güzel gümüş yüzük olur . Arkadaşın dediği gibi AİLELER bilmeyecekse abartıya gerek yok güzel gümüş ve altın işlemeli yüzükler var ;)

Aileler bilmeyecek sadece aramızda söz yapıcaz uzakta olsakta birbirimiziniz görenede sevdiği var mesajı vermek amaçlı

• Beğen
Tepkiler: esmeran3

Üst Alt