Arakadaşlar bakar mısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
71fatih

71fatih

Üye
    Konu Sahibi
Arakadaşlar bakar mısınız?
Meraba arkadaslar s2 orjinal 4.0.3 sürümünden 2.3.6 sürümüne geçmek istiyorum.suan sammobile dan orjinal 2.3.6 romu indiriyorum bu nasıl yükleyecegim.biraz internetten arastırdım ama pek aydınlatıcı olmadı.bilen arkadas varsa bana detaylı bi şekilde anlata bilir mi?

Orjinal 4.0.3 sürümü biraz yavas 2.3.6 ya göre cok kafama takıldı.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Meraba arkadaslar s2 orjinal 4.0.3 sürümünden 2.3.6 sürümüne geçmek istiyorum.suan sammobile dan orjinal 2.3.6 romu indiriyorum bu nasıl yükleyecegim.biraz internetten arastırdım ama pek aydınlatıcı olmadı.bilen arkadas varsa bana detaylı bi şekilde anlata bilir mi?

Orjinal 4.0.3 sürümü biraz yavas 2.3.6 ya göre cok kafama takıldı.

Bu konuda gayet net antlatılmıştır.Takıldığın bişey olursa tekrar sorabilirsin.
http://www.maxicep.com/samsung-andr...m-yukleme-surekli-guncel-surumler-517285.html

71fatih

71fatih

Üye
    Konu Sahibi

Arkadasa katiliyorum bundan detaylisini bulamazsin bide rom isinden anlamiyosan cok ugrasma telefonun acilmaz hale gelebilir
Evet rom işinden fazla anlamıyorum arkadaşım.Bi sorumda 4.0.3 sürümünden 2.3.6 sürümüne düşürebiliyoruz demi. nextman arkadaşımın verdigi linkteki adımları hatasız uygularsam istediğim sonuca problem olmadan ulaşa bilir miyim?

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Evet rom işinden fazla anlamıyorum arkadaşım.Bi sorumda 4.0.3 sürümünden 2.3.6 sürümüne düşürebiliyoruz demi.

Tabi dusersin. Yukarida arkadasin verdigi linkte detayli bir anlatim var.

• Beğen
Tepkiler: 71fatih
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt