Aragones'ten galibiyet yorumu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Aragones'ten galibiyet yorumu!
Teknik Direktör Aragones, Fenerbahçe'nin 2-0’lık MTK galibiyetini değerlendirdi. İşte Aragones'in ile ilgili maç yorumu...
Aragones, karşılaşma için “Kalemizde gol görmememiz bizim için önemli bir veri. Her geçen gün topu daha fazla döndürüyoruz ve daha fazla pas yapıyoruz bizim için önemli bir gösterge bu”

İspanyol hoca, transferler ilgili bir soruya ise “Yönetimle bu konuda görüşüyoruz ancak basının bu konuda işin içine girmesini açıkçası istemiyorum” diyerek yanıt verdi.

Aragones, Emre ve Alex’in yan yana oynayıp oynayamayacağıyla ilgili bir soruyu ise “Emre ve Alex’in aynı anda oynaması benim için problem olmaz. İki oyuncu da iyi oynadığı sürece sahada olabilir” yanıtını verdi.

''BUGÜN SAHADA TEK BİR EKİP VARDI, ONUN ADI DA FENERBAHÇE'YDİ''

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, basın toplantısında ise takımının MTK Budapeşte'yi üstün bir oyunla yendiğini ifade etti.

Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu ilk maçında aldıkları 2-0'lık galibiyetin ardından düzenlediği basın toplantısında Aragones, ''Bugün iki şey önemliydi; Kalemizde hiç gol görmememiz, Defansif anlamda iyi kapandık. Yeterince gol pozisyonuna girmeyi başarabildik. Her geçen gün pas trafiğimiz hızlanıyor ve oranımız daha fazla artıyor. Bugün sahada tek bir ekip vardı onun adı da Fenerbahçe'ydi'' diye konuştu.

Bu sonucun tur için yeterli olup olmayacağı sorusuna Aragones, ''Futbolda hiçbir zaman kesin konuşmak diye bir şey yoktur. Umut ediyorum ki, bizim için avantajlı bir skor olacaktır. Hiçbir zaman 'Bu sonuç yeterlidir' diyemeyiz'' yanıtını verdi.

Kezman ve Maldonado'yu kadroya almamasının, gözden çıkarıldıkları şeklinde yorumlanıp yorumlanmayacağı sorusuna Aragones yanıt vermedi ve ''Ben buraya maç hakkında konuşmaya geldim. Bu tip, oyuncular hakkındaki bireysel sorularınızı fazla yanıtlamak istemiyorum'' dedi.

Fenerbahçe, rövanş maçının hazırlıklarına yarın sabah basına kapalı antrenmanla başlayacak.

MAÇI 33 BİN 391 SEYİRCİ İZLEDİ

Öte yandan, Fenerbahçe-MTK Budapeşte maçını 33 bin 391 seyircinin izlediği açıklandı.

Sarı-lacivertli kulübün 28 binin üzerinde kombine biletli taraftarı bulunuyor.

schumici

schumici

Üye
MAÇI 33 BİN 391 SEYİRCİ İZLEDİ

Öte yandan, Fenerbahçe-MTK Budapeşte maçını 33 bin 391 seyircinin izlediği açıklandı.

Sarı-lacivertli kulübün 28 binin üzerinde kombine biletli taraftarı bulunuyor.

tabi sadece kombine alanlar gelir yönetim bilet fiyatlarını bu kadar arttırmamalıydı:nono:

aragones umarım bizi geçen seneden daha yukarı çıkarır:)

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
tabi sadece kombine alanlar gelir yönetim bilet fiyatlarını bu kadar arttırmamalıydı:nono:

aragones umarım bizi geçen seneden daha yukarı çıkarır:)
bilet konusunda haklısın kardeşim, sadece bilet değil formalarda baya pahalı. yeni formalar 120 ytl, eskiler 80 ytl.
dediğin gibi umarım aragones bu kadroyla rekorlar kırar. yorrum için teşekkürler kardeşim.

schumici

schumici

Üye
bilet konusunda haklısın kardeşim, sadece bilet değil formalarda baya pahalı. yeni formalar 120 ytl, eskiler 80 ytl.
dediğin gibi umarım aragones bu kadroyla rekorlar kırar. yorrum için teşekkürler kardeşim.

ooo formalar 120 mi:( yandık desene kardeşim
inşallah başarıdan başarıya koşarız hep. sağolasın kardeşim:oke:

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
ooo formalar 120 mi:( yandık desene kardeşim
inşallah başarıdan başarıya koşarız hep. sağolasın kardeşim:oke:
evet kardeşim 120 olmuş yeniler. inşallah dediğin gibi başarıdan başarıya koşarız. rica ederim ben teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt