Arac ıcı navıgasyon yardım!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turklove

Üye
    Konu Sahibi
Arac ıcı navıgasyon yardım!!!!!
ARKADASLAR YAKIN BIR ZAMAN DA BU ALETI SATIN ALDIM BU ALETTE 2 ADET SD GIRIS YUVASI VAR ACEBA BU ALETE NAVIGASYON PROGRAMI YUKLEME SANSIM VARMI BILGISI OLAN ARKADASLAR INCELEYIP BILGI VEREBILIRLERSE MENMUN OLURUM.

MSN üzerinden yardım taleplerine müsaade etmiyoruz.

kmlerg

kmlerg

Üye
Cihazınızın marka ve modelini belirtirseniz daha iyi ve kolay yardımcı oluruz. Bu arada bildiğim kadarıyla farklı programlar yüklemeniz mümkün cihazınıza ama nasıl yapılır ben bilmiyorum.

turklove

Üye
    Konu Sahibi
xd 7288 diye google de arama yapinca cikiyor burda adres eklemistim ama silinmis bakip goruslerinizi bildirebilirseniz sevinirim

kmlerg

kmlerg

Üye
Eğer gördüğüm cihazdan bahsediyorsak yükleniyor diye biliyorum bir arkadaşımın aracında buna benzer bir cihaz vardı ve ona yüklemiştik. zaten bahsettiğiniz 2 sd kart yuvasından birisi gps programları için diğeri de müzik ve film gibi multimedyalar için kullanılıyor diye biliyorum ama daha önceki mesajımdada belirttiğim gibi çok net bir bilgim yok, bilen arkadaşlar konuyu okudukları zaman gerkenleri yazacaklardır.

turklove

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler kmleg

gmoon

Üye
Arkadaşlar yeni bir araç navigasyonu aldım markası JVC KW-NT1.
alet üzerinde ki harita Tele atlas Bv 2008 .Bunun updatini nasıl yapabilirim .Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var
Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt