Arabaya Taş Koydum Şarkı Sözü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Repertuar No: 3027 | Kaynak Kişi: Aysel Hasanova | Derleyen: TRT Müzik Dai. Bşk. THM Md. | Notaya Alan: Ateş Köyoğlu

Arabaya taş koydum
Gül yastığa baş koydum
Ayşe`m senin aşkına
Adımı ayyaş koydum

Adı doğru sözü doğru
Ayşe`m geliver bana doğru

Bayıra varmaz oldun
Adını sormaz oldun
Ayşe`m seni seveli
Bu köyde durmaz oldun

Karanfilim sarkarım
Açılmaya korkarım
Ayşe`m benim deseler
Hasta olsam kalkarım

Karanfilim budama
Neden geldin odama
Ayşe`m benim severse
Dünya malı adama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt