Aqua Mail – email app v1.8.2-206 [Pro]

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Aqua Mail – email app v1.8.2-206 [Pro]
Aqua Mail, Android sürümü 4.0.3 ve üzeri cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir eposta uygulamasıdır. Gmail, Yahoo, Hotmail, FastMail, Apple, GMX, AOL ve daha fazla eposta istemcisi desteklemekte olup, Türkçe dil desteğine sahip olduğundan çok kolay kullanabilirsiniz. Pro özellikleri aktiftir. 8 MB apk boyutu vardır.

WHAT’S NEW
+ Small adjustments in message list: font sizes and “slim padding” when enabled
+ Now possible to turn off both contact images and checkboxes. Settings -> message list.
+ Pure black background for dark themes. Settings -> look and feel.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: Buğra

civcivim76

civcivim76

Üye
Teşekkürler harika program

byZadulmeaD

dark3434

Üye
:tşk:

emreli01

emreli01

Üye
Birden fazla hesabi açabiliyormuyuz ? Outlook gibi

▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ [_£_M_[emoji768]_£_] █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: emreli01
emreli01

emreli01

Üye
Outlook tan daha güzel uygulama outlookta birden fazla email i girdikten belli bir gün sonra bi epostanin tekrar parolasıni istiyor giriyorum kabul etmiyor inşallah. Bundada aynı sorun olmaz

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Outlook tan daha güzel uygulama outlookta birden fazla email i girdikten belli bir gün sonra bi epostanin tekrar parolasıni istiyor giriyorum kabul etmiyor inşallah. Bundada aynı sorun olmaz

Telefonun varsayılanı olan Gmail uygulamasından da aynı anda farklı hesap açabilir ve kullanabilirsiniz. Onu denediniz mi?

emreli01

emreli01

Üye
Telefonun varsayılanı olan Gmail uygulamasından da aynı anda farklı hesap açabilir ve kullanabilirsiniz. Onu denediniz mi?
Gmail hesabım yok Gmail uygulamasında göremedim aynı anda birden fazla hesap açma Hotmail açılmıyor diye biliyorum

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Gmail hesabım yok Gmail uygulamasında göremedim aynı anda birden fazla hesap açma Hotmail açılmıyor diye biliyorum

gmail hesabınızın olması şart değil. telefonda gmail uygulaması varsa, onda hotmail ile oturum açabilirsiniz. şu anda ben hem gmail, hemde hotmail hesabı ile oturum açmış ve kullanmaktayım.

emreli01

emreli01

Üye
.....

Son düzenleme:
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Eğer açmaya çalıştığınız hesap yoksa olur. Varsa zaten isteseniz de açamazsınız. Sadece benzer adresler verir, yada kendiniz farklı bir hesap açarsınız.

emreli01

emreli01

Üye
Eğer açmaya çalıştığınız hesap yoksa olur. Varsa zaten isteseniz de açamazsınız. Sadece benzer adresler verir, yada kendiniz farklı bir hesap açarsınız.
Peki açtığım Gmail hesabını silebilirmiyim internette baktım silme yerinde Gmail hesabım yok bilginiz var mı bu konuda

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Peki açtığım Gmail hesabını silebilirmiyim internette baktım silme yerinde Gmail hesabım yok bilginiz var mı bu konuda

Şurayı inceleyebilirsin:

emreli01

emreli01

Üye
Şurayı inceleyebilirsin:
Maalesef o bölümde Google + ve YouTube hesabım gözüküyor Gmail hesabimi silme yeri yok

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Maalesef o bölümde Google + ve YouTube hesabım gözüküyor Gmail hesabimi silme yeri yok

Gmail ile oturum açtıktan sonra Hesabım seçeneğini tıklayın, ardından "Hesabınızı veya hizmetlerinizi silme" seçeneğini tıklayın, sonraki aşamada bulunan seçeneklere göz atın. Belki işinize yarar bişey çıkar.

emreli01

emreli01

Üye
Gmail ile oturum açtıktan sonra Hesabım seçeneğini tıklayın, ardından "Hesabınızı veya hizmetlerinizi silme" seçeneğini tıklayın, sonraki aşamada bulunan seçeneklere göz atın. Belki işinize yarar bişey çıkar.
Denedim fakat Google hesabım i yani Hotmail hesabımı silmemi istiyor

Üst Alt