applist uygulama görünmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

xxxspacexxx

Üye
    Konu Sahibi
applist uygulama görünmüyor
arkadaşlar applist de bir kaç uygulama gözüküyor diğerleri gözükmüyor internet sitesindeki gibi hepsini Nasıl görebiliriz ve bide meego gibi sistemlerden symbiana bazı programların mod edildiğini duymuştum onun hakkında bilgisi olan varmı

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Qt altyapısında olan birçok uygulama hem meego için olabilir hem symbian için, bu şekilde yaparsan daha çok gözükecektir

ringofdie

ringofdie

Üye
Aslında arkadaşın sorunu farklı, başıma geldi bir kere unsigned olayı değilde bazen uygulamanın server kaynaklı problemi oluyor ilk açılan yerdeki uygulamalar gözüküyor aşağı gidince boşluk ama kendi kendine düzeliyor bir süre sonra eğer sorun buysa

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Aslında arkadaşın sorunu farklı, başıma geldi bir kere unsigned olayı değilde bazen uygulamanın server kaynaklı problemi oluyor ilk açılan yerdeki uygulamalar gözüküyor aşağı gidince boşluk ama kendi kendine düzeliyor bir süre sonra eğer sorun buysa
tabi o da olabilir, tahminim o soruna neden olan telefonun internet hızının düşük olmasından(Wifi-3G değilde Edgeden giriyorsa) dolayı yükleme geç sürüyor

• Beğen
Tepkiler: ringofdie
celilcemre

celilcemre

Üye
Bemde de vardı. C data config schumi1331 klasörü sil tamamdır.
C config schumi1331 klasörde var onuda sil.

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Güncel applist programını verebilirmisiniz

celilcemre

celilcemre

Üye
sitede var. İnternet uygulamalarında

xxxspacexxx

Üye
    Konu Sahibi
Bemde de vardı. C data config schumi1331 klasörü sil tamamdır.
C config schumi1331 klasörde var onuda sil.
bunu yapınca hessey normale döndü bir sürü uygulama var artık hepinize teşekkür ederim bide buna üye olup Nasıl uygulama yüklüyoruz elimizde olanlardan herkes faydalansin istiyorum

ringofdie

ringofdie

Üye
bunu yapınca hessey normale döndü bir sürü uygulama var artık hepinize teşekkür ederim bide buna üye olup Nasıl uygulama yüklüyoruz elimizde olanlardan herkes faydalansin istiyorum

üyelik yok uygulamaları direk indirebilirsiniz

xxxspacexxx

Üye
    Konu Sahibi
indirme değil yüklemek istiyorum mağazada görünsün başkalarıda indirsin istiyorum

xxxspacexxx

Üye
    Konu Sahibi
onu Nasıl yapıyorlar peki bir bilgin var mi
ben uygulama yazmıyorum ama iyi bir arşivim var bunları paylaşmak istiyorum

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
appliste yapımcılar ekleyebiliyor, bende oradayım, fakat elimizdeki tüm uygulamaları ekleyemeyiz ya yapımcısı olacaksın yada yapımcısından izin aldığını kanıtlamalısın, yani buradan devam edebiliriz :)

xxxspacexxx

Üye
    Konu Sahibi
Hadi ya eyvallah kardeş

ozcanb02

ozcanb02

Üye
tşk. Ederim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ben Daha Soruyu Anlamadım :allalla:

ozcanb02

ozcanb02

Üye
applist uygulamasına girdiğin zaman belli başına 9-10 uygulma gözükü yor hata giderilği zaman bütün uygulamalar gözüküyor