Apple'ın merakla beklenen yeni tableti iPad 3 ile ilgili yeni fotoğraflar ortaya çıktı.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Apple'ın merakla beklenen yeni tableti iPad 3 ile ilgili yeni fotoğraflar ortaya çıktı.
Yeni jenerasyon iPad dedikoduları durmaksızın devam ediyor. Scroll.com.tr'nin haberine göre yeni iPad’in adı iPad 2HD mi, yoksa iPad Plus mı olacak diye tartışılırken bir internet sitesinde çıkan yeni jenerasyon iPad başlığı altındaki resimler ortalığı karıştırdı.

Bu yeni iPad’in 2048 x 1536 piksel çözünürlüğe sahip Retina display ekranı bulunuyor ve iPad 2’den daha ince. Muhtemelen Apple yeni piyasaya çıkmış olan Samsung GALAXY Tab 10.1’e misilleme yapmak istiyor. Fakat aşağıdaki resimlerin gerçek olup olmadığı konusunda ise net bir bilgimiz yok.

Ocean258

Ocean258

Üye
Çok buyuk bı değişikliğe gitmemişler ki normal yani bence.. sımdı bunada dunyanın parasını ısterler.. |-)

fireman87

fireman87

Üye
Ebat olarak yine büyük yapmışlar.. Gereğinden büyük.

Masha

Masha

Üye
Ebat büyük ama ince görünüyor fazla bi etkisi olmaz bence Buna şimdi bi para isterler sorma :D Araba alınır :D

y n s c n

y n s c n

Üye
yalan dolan haber ya bence :D Apple reklam stratejisi, yine steve amca dedikoduları :)

• Beğen
Tepkiler: technoblue ve fireman87
technoblue

technoblue

Üye
bence de reklam çalışması. eğer gerçekse de 37 ekran tv gibi tablet mi olur yav? çok fazla büyük duruyor. kötü bir tasarım.

OğuzcanAbi

Üye
:good: çok güzel olmuş ben beğendim

y n s c n

y n s c n

Üye

İşte buna tamamiyle katılıyorum. :oke:

bu dedikodu reklamcılığını nasıl oluyorda bizim stiv amca beceriyor anlamıyorum :) başkaları yapamıyo bunu gitmiyo. baksana sgII içinde öle bişeyler yapmışlardı tutmadı yaw :) stiv amcanın ürünleri için ne kuyruklar oluşturdular kaç gun beklediler :) Allah'ım sen bu insanlaa akıl fikir ver :P

.BlueTR

.BlueTR

Üye
tipi şekli güzel.
ama özelliklerde androidin bile çalıştırdığı flash player yok:kotu:

futbol123

futbol123

Üye
ekran çözünürlüğü baya artmış ama ebat olarak çok büyük küçültmeleri lazımdı karton gibi :D

Ocean258

Ocean258

Üye
taşınabilirliğe pek onem vermıyorlar sanırım.. neden ufaltmadıklarını anlamıyorum bende

kalkan3434

Üye
Dünya kadar para isterler :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt