Haber Apple Store Türkiye üzerinden iPhone 7 satışa sunuldu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Apple Store Türkiye üzerinden iPhone 7 satışa sunuldu
Apple'ın yeni iPhone 7 akıllısı sonunda Türkiye'de yerini aldı...

Apple'ın bu sene sonuna kadar milyonlarca satması beklenen yeni akıllı telefon modelleri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus sonunda Türkiye pazarında yerini aldı. Bugün itibari ile teknoloji meraklıları suya dayanıklı yapı ile gelen yeni iPhone 7 ve iPhone Plus modelleri Apple Store, cep telefonu operatörleri ve diğer perakende satıcılar üzerinden satın alabilecekler.

Aslında Apple'ın yeni akıllı telefon modelleri 7 Eylül tarihinde resmi olarak duyurulmuş ve 16 Eylül tarihinde de ABD ve bazı ülkelerde satışa çıkmıştı. Daha sonraki hafta da yeni ülkelerde satışa sunulmaya başlanan cihazın, Türkiye çıkışı ise biraz daha geç olurken, bugün itibari ile satın alınabiliyor.

Apple Store'a baktığımızda iPhone 7'nin 32GB versiyonu 3.249TL ve iPhone 7 Plus'ın 32GB versiyonu ise 3.799TL'den başlayan fiyatlarla listelenmiş. Havale ile satın alan kişiler bu rakamlara göre biraz daha düşük fiyatlarla cihazları satın alabilmekteler.

iPhone 7 için dağıtım tarihi 1.-3 iş günü olurken, iPhone 7 Plus satın alanların ise 3-4 hafta beklemesi gerecek.

Apple'ın yeni iPhone 7 ve iPhone Plus modelleri, simsiyah, siyah, altın, gümüş ve roze altın renkleri ile geldi. Dahili veri kapasitesi olarak ise 32GB / 128GB / 256GB olarak sunulurken, simsiyah rengi sadece 128GB / 256GB olarak satın alınabilecek.

En düşük fiyat iPhone 7 32GB için 3249TL olurken, en yüksek olarak iPhone 7 Plus 256GB 4599TL fiyat etiketi içeriyor.

Apple Store Türkiye üzerinden iPhone 7 satışa sunuldu

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O Paraya Fıstık Gibi S7 Edge Alınır

• Beğen
Tepkiler: The Pancar
0MG90

0MG90

Üye
Böbrek indirimi var mı acaba

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Motor parası

Invoke

Invoke

Üye
iPhone 7 32GB için 3249TL, iPhone 7 Plus 256GB 4599TL :korkuylabagir::korkuylabagir::korkuylabagir:

ArMaGeDdOn_87

Üye
Vergiler çok yüksek

lazye

lazye

Üye
isterlerse 10.000 Tl yapsınlar isteyen alır isteyen almaz benim kendi kişisel fikrim hiçbir telefona o kadar para verilmeyeceği gereksiz buluyorum daha da artsın önemli değil :)

Üst Alt