apple ipod 1. nesil !önemli!(sorum var)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hkose007

Üye
    Konu Sahibi
apple ipod 1. nesil !önemli!(sorum var)
2. el ipod touch 8 GB 1. nesil veya 2. nesil almayı düşünüyorum. Her oyun çalışır mı?(Son zamanlardaki appstore deki oyunlar)Lütfen yardımcı olun. Alıcam ama eğer oyunları kasacaksa veya çalıştırmayacaksa paramın boşuna gitmesini istemiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim...

rapman

rapman

Üye
son zamanlarda çıkan yüksek kaliteli iPhone oyunlarını oynamak için en iyisi ipod touch 4. nesil tabiki. Ama 3. nesilde de tüm oyunları oynayabilirsiniz ( şimdilik ) 2. nesilde ise yeni oyunları oynayamassınız ( örn HD olmayan NOVA versiyonu kasıyor )

Emre-45

Emre-45

Üye
1. nesile hiç girme derim. Alacaksan 3. nesil veya 4.nesil al ama şöyle birşey var : 3. nesil 8gb lık model ile 2.nesil modeller aynıdır. Bu yüzden 3. nesil istersen 16-32-64 lük modellere bak. Çünkü 3.nesil 8gb aslında 2.nesil 8gb. Ama istersen 4.nesil 8gb lık modeller çok hoş.

rapman

rapman

Üye
1. nesile hiç girme derim. Alacaksan 3. nesil veya 4.nesil al ama şöyle birşey var : 3. nesil 8gb lık model ile 2.nesil modeller aynıdır. Bu yüzden 3. nesil istersen 16-32-64 lük modellere bak. Çünkü 3.nesil 8gb aslında 2.nesil 8gb. Ama istersen 4.nesil 8gb lık modeller çok hoş.

evet söylemeyi unuttum, arkadaşında dediği gibi 3. nesil 8 GB'lık ipod touchlar, 2. nesil donanımı taşıyor. Bu yüzden en az 16 GB'lık 3.nesil bir ipod touch almanız gerekiyor :oke:

hkose007

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler...

rapman

rapman

Üye
rica ederim :oke:

coplerbond

Üye
ya bişi sormam lazım benim ipod touch 1. nesil garanti yok ekranda kıırmızı çizgiler çıktı napmam lazım lütfen yardım edin :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...