apple ipod 1. nesil !önemli!(sorum var)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hkose007

Üye
    Konu Sahibi
apple ipod 1. nesil !önemli!(sorum var)
2. el ipod touch 8 GB 1. nesil veya 2. nesil almayı düşünüyorum. Her oyun çalışır mı?(Son zamanlardaki appstore deki oyunlar)Lütfen yardımcı olun. Alıcam ama eğer oyunları kasacaksa veya çalıştırmayacaksa paramın boşuna gitmesini istemiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim...

maxirabit

maxirabit

Üye
Güncel bir sürüm ipod almanı tavsiyederim.
Yeni çıkan ikinci ellerden falan,çünkü apple eski çıkanların desteğini kesti.

hkose007

Üye
    Konu Sahibi
peki 2. nesillerin versiyonunu yükseltemem mi? Çünkü yeni sürümlülerin (3.ve 4. nesillerin) fiyatları pahalı :S

pRime.

pRime.

Üye
Dostum alacaksan 2.nesil al ve hayır, apple yazılımsal ve uygulama destegi sunmaktadır. Ama yeni ve 3d oyunlar bu cihazlarda kasacaktır bilgine.

maxirabit

maxirabit

Üye
Dostum alacaksan 2.nesil al ve hayır, apple yazılımsal ve uygulama destegi sunmaktadır. Ama yeni ve 3d oyunlar bu cihazlarda kasacaktır bilgine.

Cihaza uyumlu olmayan program appsotera'da yer almaz.
Tutupta kenardan köşeden bulduğunuz program veya oyun ıphone,ipad ve ipod cihazına yüklenmez.
Sacede jailbreak yapıp işletim sistemini değiştirip cydia programı veya oyunu yüklersiniz.
Yazılım desteğini eski ürünler de kesti,güncelleme bitti.Yeni yazılım falan yok.
İphone 2g ve 3g,ipod1. ve 2. nesil de bitti. Yanlış bilgilendirmeyin.

----------Eklendi @ 17:06:35 ---------- Yazıldı @ 16:49:51 ----------

peki 2. nesillerin versiyonunu yükseltemem mi? Çünkü yeni sürümlülerin (3.ve 4. nesillerin) fiyatları pahalı :S
Pahalı olmasının sebebi ipod 1. ve 2. nesil de artık güncelleme falan yok.
1. yada 2. nesil alcağına 2. el 4. nesil al ön tarafta kamera bile var görüntülü görüşme yaparsın.

Utku

Utku

Üye
alacaksan 4. nesil al

pRime.

pRime.

Üye

Cihaza uyumlu olmayan program appsotera'da yer almaz.
Tutupta kenardan köşeden bulduğunuz program veya oyun ıphone,ipad ve ipod cihazına yüklenmez.
Sacede jailbreak yapıp işletim sistemini değiştirip cydia programı veya oyunu yüklersiniz.
Yazılım desteğini eski ürünler de kesti,güncelleme bitti.Yeni yazılım falan yok.
İphone 2g ve 3g,ipod1. ve 2. nesil de bitti. Yanlış bilgilendirmeyin.

----------Eklendi @ 17:06:35 ---------- Yazıldı @ 16:49:51 ----------

Yeni yazılım olmayabilir fakat hala uygulamaları destekliyor yanlış bilgilendiren falan yok![/B]
[/FONT]

maxirabit

maxirabit

Üye

Yeni yazılım olmayabilir fakat hala uygulamaları destekliyor yanlış bilgilendiren falan yok!

apple yazılımsal ve uygulama destegi sunmaktadır'' diyen ben değilim ayrıca Appsotera dan yüklenmiyen zaten kasmaz yüklenmiyen program'da cihazın store'inda olmaz

pRime.

pRime.

Üye

''apple yazılımsal ve uygulama destegi sunmaktadır'' diyen ben değilim ayrıca Appsotera dan yüklenmiyen zaten kasmaz yüklenmiyen program'da cihazın store'inda olmaz.
Bir de Ortamı gerip agresifleşmene gerek yok:oke:

Uygulama desteği sunuyo arkadaşım, çoğu uygulama çalışıyo yeni 3d oyunlar vs. hariç.

hkose007

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler :)

ruh öküzü

Üye
ipod nano birinci nesile oyun falan yüklemek için hacklemek mi lazım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...